Rüyada Bina Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bina görmek bir kişiye ait olan evler kişinin eşi, ailesi ve geçimi olup tüm hayatları buna bağlıdır anlamına gelmektedir.

Yeni ise evlilik anlamına geliyor demektir ve bu inşa halinde ya da bitmiş olsun fark etmezdir. Rüyada bir evin duvarları ile birlikte hareket ettiğini gören bir kişinin bulunduğu yerden aşınması muhtemeldir. Genişlemeye başladığını gören bir kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacağı anlamına gelmektedir. Her türlü güzel görünen olaylar gerçek yaşamda da hayırlı işlerin beklediğini işaret etmektedir.

Rüyada binanın daraldığını görme ise gerçek hayatta bir eşyanın kaybolması ve malda azalmaya tabir edilebilir. Bina ya da ev geniş bir ev ise rüya sahibi olarak dünyada ve ahrette mutluluk ve sevinçlerin sizlerle olacağına yorumlanır. Kerpiçten yapılmış ise güvensiz bir ilişkiye delalet olabilir.

Önderlik yapmak anlamına gelir. Kişi birilerine önderlik yapacaktır. İş ortamında sizi sözcü seçebilirler ve bir konuda sizi lider seçebilirler. Gören öğrenci ise okulda sunum yapabilir, ya da bir projenin başkanı seçilebilir. Apartmanın yöneticisi seçilebilirsiniz ve bir problem için sizden yardım etmenizi isteyebilirler.

Rüyada Bina Aldığını Görmek

Rızkın artmasına işarettir. Rüyada bina satın aldığını gören kişi bol rızk sahibi olacaktır. Gelirleriniz artabilir. Yaptığınız yatırımlar size artı olarak geri de dönebilir. Eğer borsa ile ilgileniyorsanız bu dönemde borsadan para kazanabilirsiniz. Dolaşan kişi kazandığı parayı nasıl harcayacağını planlayacaktır.

Rüyada Bina Çökmesi

Maddi kayıp olarak da yorumlanır. Yıkıldığını gören kişi maddi kayıplar yaşayacaktır. Yatırım yaptığınız paralar değer kaybedebilir. Uzun zamandır planladığınız bir yatırım konusunda acil hareket etmemelisiniz. Maddi gelirlerinizi korumak için bu dönemde dikkatli davranmalısınız.

Uzun süredir yapığınız bir planı gerçekleştiremeyeceğiniz şeklinde yorum yapılmaktadır. Ya da bu rüyanın sahibinin kurduğu hayallerin gerçek olamayacağı fakat bunun kendi elinden gelmeyen nedenlerden dolayı olacağı tabir edilmiştir. Tüm akrabalarını ve dostlarını arkadaşlarını bir araya getirme arzusu içinde olabileceği ve bu arzusunu yerine getirmek için az bir zamanın kaldığını söyleyebiliriz.

Rüyada Büyük Bina Görmek

Kişi yeni gelirler elde etmek için yeni projeler üretecektir. Yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir işe girebilir. Kişi yeni başlangıçlar yapacak demektir. Evliliğe adım atacağınızın da göstergesi olabilir.

Rüyada bina görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status