Rüyada Bilezik Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bilezik görmek genellikle hayırlı işlere ve hayırlı günlere yorulmaktadır. Böyle bir bu rüyayı bekar bir kız gördü, ise o kızın evleneceğine işaret olmaktadır.

Aynı şekilde bu rüyayı bekar bir erkek gördü ise rüya sahibinin üzüntü ve sıkıntı yaşayacağı tabir edilir. Kırılırsa o kişinin sağlık sorunları yaşayacağına işarettir. Kardeş sembolü olarak yorumlanır. Kardeş ile ilgili konular gündemde olabilir. Kişi kardeşi ile ilgili konulara yoğunlaşır. Kız ya da erkek kardeşinizin bazı sorunları sizi etkileyebilir. Eğitimle ilgili konularda yardım edebilirsiniz. Kardeşinizin bir rahatsızlığı varsa tedavisine bizzat siz ilgilenebilirsiniz. Kardeşinizin maddi olarak ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kalabilirsiniz.

Ortak mallar anlamına gelir. Takan kişi ortak mallar konusunda sorunlar yaşayabilir. Bu dönemde ortak bir iş yeri açabilirsiniz. Her konuyu çok iyi incelemeli ve doğru adımlar atmalısınız. Bu aralar miras konuları da söz konusu olabilir. Miras mallarının paylaşımı, miras mallarının geliri aileniz arasında konuşulacak konulardan.

Rüyada Bilezik Takmak

Bilgi olarak yorumlanır. Koluna takan kişi yeni bilgiler edinecektir. Yeni bir kursa gidilebilir, yeni bir dil öğrenmek istenebilir, yeni bir sanat dalı öğrenilebilir. Çıkardığını gören kişi şu anda devam eden işinden istifa edebilir. Ani iş değişimleri söz konusu olabilir.

Bir konuda uzman olmak için seminerlere katılabilir. Kişi, eline sürekli gelir elde edebileceği bir işe sahip olacağını gösterir. Aynı zamanda başarılı olacağınız bir işten tatmin edici bir kazanç elde edeceğinizi gösterir. Genel olarak maddi bir yükseliş yakalacağınızı gösterir. Yeni aldığını gören bir kişi, yeni bir başlangıç yapabilir.

Rüyada Bilezik Almak

Bu tür bir rüyayı gören bir kadınsa kadının hayrına bir rüya olduğuna işaret edilir. Bir başka tabiri ise rüyada inci ile süslü bir bilezik görmektir. Rüyasındaki incili bileziğin kıymeti ve sayısı kadar kendin iyilik ve yardım yapılmış demektir. Rüyadaki bilezik üzerindeki inciler parlak değilse ve dağınık bir biçimde ise ve bunun yanında bilezik tek ise bu rüya hem kadın hem de erkek için zarar ve ziyanı temsil etmektedir.

Rüyada Bilezik Vermek

Sizin bir başka kişiye iyiliğinizin dokunacağı olarak yorumlanır. Ayrıca rüya sahibine bir yerden veya bir kişiden bir miras düşeceği tabir edilmektedir. Bir başka anlamı da erken evlilik düşüncesine gireceğinizdir. Özellikle bekar kadınların görmesi yakın zamanda evlilik haberleri de gelecek demektir. Altınsa bunun çok çeşitli anlamları olabilir. Bunlar; liderlik, hikmet ve ün, günah ve zarar, üzüntü ve evlat ya da kardeştir.

Rüyada bilezik görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status