Rüyada Bilet Görmek

Rüyada bilet görmek, zorluklar karşısında yılmamak ve direnmek olarak yorumlanır. Rüyada bilet gören kişi yakında önündeki engelleri aşar ve tüm zorluklara karşı direnecek güce sahip olur. İş hayatında özellikle bu dönemlerde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan zorluklara aynı güçte direneceksiniz ve sizi pes ettirecek her ne etken varsa da hırsınız azminiz  ile başarıya ulaşabilirsiniz. Kendinizi çalışma hayatında daha güçlü hissedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet aldığını görmek, bir sınav veya belge sonucu bekleyenler için hayırlıdır. Beklenen bir başvuru sonucu varsa devlet kuruluşundan bir haber olarak yorumlanır. Rüyada bilet aldığını gören kişi devler kuruluşuyla ilgili işlerle ilgilenir. Devlet kuruluşundan beklediğiniz bir haber varsa yakınlarda onun ilgili bir evrak alabilirsiniz. Umut ile beklediğiniz bir olayın sonucu yakında size ulaşır ve çok hayırlı olur. Devlet kurumundan evraklarınızda  sıkıntı çıkmaz.

Rüyada Piyango Bileti Aldığını Görmek

Rüyada piyango bileti aldığını görmek, yakın çevrenize karşı ufak kırgınlıklar olarak yorumlanır. Rüyada piyango bileti aldığını gören kişi  sevdikleri ile ufak kırgınlıklar yaşayabilir ancak yakında tatlıya bağlanır. Bazı gönül kırgınlıkları ve alınganlıklar olabilir. Aile fertlerinden biri sizi kıracak bazı cümleler söylediyse hatasını anlar ve özür diler. Kardeşleri ile küs olanlar da yeniden barışabilirler. En yakın arkadaşınız sizi iyi tanıdığına rağmen sizi tanımıyormuş gibi kırıcı cümleler kurduysa bu tavrının asıl sebebi öğrenilir.

Rüyada Bilet Aramak

Rüyada bilet, genellikle yeniliklere delalet eder. Rüyasında bilet arayan kimse, yeniliklere açık demektir. İlerleyen günlerde yeni şeyler keşfetmeyi ve yeni tatlar denemeyi seven kişiler ile yollarınız kesişebilir. İşsiz iseniz yakında yeni bir işe başlayabilirsiniz. Çalışma hayatında radikal değişiklikler olabilir. İş sebebi ile uzun bir yolculuğa çıkılabilir.

Rüyada Bilet Kaybetmek

Bu rüyayı gören kişi sevdiklerinden ayrılabilir ya da bir süre kırgın kalabilirler. Bu rüya bir de uyarı anlamı taşımaktadır ve rüyayı gören kişi hiç ummadığı bir anda uzaktaki bir yakınından kendisini de ilgilendiren bir haber alabilir.

Rüyada Bilete Para Çıkması

Rüyada bilete para çıktığını görmek, maddi imkanların çoğalmasına yorumlanır. Hiç beklenmedik bir anda iş ya da sosyal yaşamınızda sizi çok şaşırtacak sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Uzak bir yerden yakın vadede sevinçli haberler alınabilir. Yakın zamanda kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz yeni bir fırsat elinize geçebilir. Rüyada para çıkan bilet bir yakınınıza ait ise, hiç umulmadık bir anda gelecek bir haber ile birlikte  beklenmedik bir miras kalacağına yorumlanır.

Rüyada Bilet Almayı Unutmak

Rüyada bilet almayı unutmak, bazı değişimleirn sizi mutsuz edeceğine ve hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerden memnun olmayacağınıza yorumlanır. Anlaşılmayı bekleyeceğiniz bir dönemden geçebilir, iletişimde zorlanabilirsiniz. Yaşanan durumları değiştirmek için alacağınız kararları uygulama konusunda zorluklar olabilir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Rüyanızda otobüs bileti satın aldığınızı görürseniz,  çıkılan bir seyahat sizi rahatlatır. İş sebebi ile gidilecek bir yerde de iyi iş anlaşmaları olabilir. İçinde bulunduğunuz maddi ve manevi koşulların sizi fazlasıyla zorluyor ise sonunda rahat edebilirsiniz. Arda arda yaşanan şanssızlıklardan sonra her şey istediğiniz gibi olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status