Rüyada Bileklik Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bileklik görmek, güvenilir bir arkadaş olarak yorumlanır. Rüyada bileklik gören kişi güvenilir bir arkadaşa işaret eder. Güzel bir bileklik gören kişi güvenilir bir dosta sahip olacak. Kötü bir anda sizi kaldıracak ve destek olacak bir arkadaşınızın varlığını keşfedeceksiniz. Güven duygusunun söz konusu olduğu bir döneme işaret eder. Rüyada güzel ve şık bir bileklik gören kişi bir dost kazanacaktır.

Rüyada Bileklik Kırılması

Borcunuzun biteceğine işarettir. Uzun zamandır ödediğiniz krediniz bitebilir. Başkalarından aldığınız borçları kapatabilirsiniz. Rüyada bilekliği kırılan kişi başkasına bir miktar borç verecektir. Kısa zamanda geri ödenmesi şartıyla birisine maddi olarak yardım edebilirsiniz.

Rüyada Bileklik Hediye Vermek

Emek ve gayret olarak yorumlanır. Rüyada kalın bir bileklik hediye eden ve takan kişi bir iş için emek ve gayret gösterecektir. Yılmadan ve isteyerek bir işi başarabilmek arzusuyla dolu olacaksınız. Rüyada kalın bileklik satın alan kişi giriştiği her işi başarıyla bitirecektir. Bileklik sembolü, genellikle yeni bir işin habercisidir.

Kişi çok büyük bir ihtimalle getirisi bol bir işe girecek dolgun bir maaş ile işe başlayacak demektir. Şık taşlı bir bileklik gören bir kadın, her zaman ve her durumda dimdik hayatta tek başına ayakta durabilen bir güçlü kadını simgeler. Bu kadın her zorluğun üstesinden gelir ve aklına koyduğu her işten başarı ile ayrılır ve birinin boyunduruğu altında yaşamaktan nefret eder.

Rüyada Beyaz Bileklik Görmek

Rüya sahibinin erken zamanda evleneceğine işaret eder. Bir yerden gelecek olan miras ve yüklü bir miktarda paraya kavuşulacağına işarettir. Genelde rüya sahibi kız ise erken bir evlilik haberidir. Erkek ise keder sıkıntı gibi bazı olumsuz durumların geleceğine veya yaklaştığına işaret edilir. Bazen de evlat edinmek anlamında da yorumlanabilir.

Rüyada bileklik görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status