Rüyada Bıldırcın Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bıldırcın görmek, çocuk olarak yorumlanır. Kişi çocuk figürüyle uğraşacaktır.

Rüyayı gören eğer bekar biriyse yakın akrabalarının çocukları ile ilgili konulara şahitlik yapabilirsiniz. Onların başarısına yada başarısızlığına ortak olabilirsiniz. Rüyayı gören evli ise evlat sahibi olabilir. Evladı olanlar için evlatla ilgili konular söz konusu. Eğitimi, kursu, dersleri, işi, sağlığı gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Rüyada Bıldırcın Almak

Mal sahibi olmak anlamına gelir. Bu dönemde eve alınacak beyaz eşyalar gündeme gelebilir. Ev alabilirsiniz ya da araba alabilirsiniz. Seven kişi maddi olarak gelir elde edecektir. Yaptığınız işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Rüyada Bıldırcın Yemek

Hayırlı rızk olarak yorumlanır. Kişi helal işten helal para kazanacaktır. İşinizde başarıyı yakalayabilirsiniz ve bunun sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Yumurtasını yiyen kişi bol bol para kazanacaktır. Çok yoğun bir döneme gireceğinize işaret eder.

İçtiğini gören bir kişi eğer bir rahatsızlık yaşıyorsa hastalığından kurtulacak ve eski sağlığına kavuşacak demektir. Kişi giriştiği her işte başarılı olacak ve mutlu bir geleceğe sahip olacak demektir. Giriştiği her işin altından başarı ile kalkacak ve kendisini sevenlerden övgü dolu sözler duyacaktır.

Hanede biraz karışıklık veya hareket var gibi görünüyor, hayırlı olacak bir değişiklik bu. Hoşlandığın ve mantığına fazlasıyla uyan bir erkekle sürekli bir arada ve neşeli görünüyorsunuz. O da sana karşı güzel duygular besleyecek ancak onun evlilik korkusu senin de evliliğe karşı önyargılarının birleşmesiyle başlanacak olan ilişki uzun vadede çıkmaz bir hal alacak.

Rüyada bıldırcın görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status