Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, sizin için çok önemli bir olan bir konuda zafer kazanmak olarak yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında önemli hedeflerinizi başarabilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Sizi kıskanan kişiler şaşkınlık yaşayabilirler. Rüyada elinde bıçak görmek, birinden alınacak yardım ile birlikte yükselmek demektir. Rüyayı gören eğitim hayatı devam ediyorsa okulu uzamaz. Veya bir türlü geçemediği bir dersten en sonunda geçebilir. Rüyada bıçak atmak, çalışma hayatında işle ilgili güzel gelişmeler yaşanması ve önemli haberler almak demektir. Hatta ticaret ile uğraşıyorsa tahmin ettiği satış çizgisinin üzerinde satışlar yapabilir ve geliri artabilir.

Rüyada bıçak çekmek, gücünü herkese kanıtlamaya işaret eder. Hatta sizi pasif gören kişiler sizin hakkınızda duyacakları haber ile birlikte çok şaşırabilirler. Rüyada birinin bıçak çekmesi, iş hayatında emniyetli olma anlamına gelir. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size tuzak kurabilir. Rüyada elindeki bıçağı sağa sola sallamak gelecek zararlardan kurtulmak için bazı tedbirler alarak bir şeyleri önlemek demektir. Evde ya da iş hayatında alacağınız önlemler sayesinde bazı kazalar ya da problemler önlenebilir. Rüyada bıçak çekilmesi, hasta olan kişilerin şifa bulması anlamına da gelir. Yakın zamanda alacağınız kararlarda kendinize güveniniz olacak.

Rüyada kırık bıçak görmek, düşmana dalalettir. Birinin size hasetlik beslemesi anlamına gelir. Rüyasında bıçaklandığını görmek,  düşmanı tarafından zarar görmek ya da başkalarının etkisi altında kalarak yanlış kararlar almak demektir. Size zarar vermek isteyen kişiler yakınlardan birileri olabilir,  doğru zamanı kolluyor olabilirler. Rüyada bıçak bulmak,  sizin açığınızı yakalamak isteyen ve bundan mutlu olacak birisine karşı galip gelmektir. Düşmanlarınızın hamlelerini önceden tahmin edebilirsiniz. Rüyada başkasının bıçakladığını görmek, birinden intikam almak ya da benzer bir şey yaparak haddini bildirmek demektir.

Rüyada bıçak saplamak,  keskin sözler ve manalı ya da iğneleyici laflar duyacağınızı işaret eder. İşiteceğiniz laflar karşısında hayrete düşebilirsiniz.  Rüyada bıçak saklamak, yeni başlangıçlar yapmak ve bazı kötü anıları geride bırakmak, yeni bir sayfa açmak anlamına gelir. Sizi üzen kişileri artık hayatınızda istemeyebilirsiniz.

Rüyada bıçak satın almak, birini hayatınızdan çıkarmanız demektir. Hakkınızda dedikodu yapan biriyle yolları ayırabilirsiniz. Rüyada bıçakla bir yerini kestiğini görmek, aldığı kararlar yüzünden bir dönem sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır. Bu nedenle zor bir dönem geçirebilirsiniz. Rüyada bıçakla birine zarar vermek, hayatınızı etkileyecek konularda ne yazık ki yanlış kararlar almak demektir. Bu rüyayı gören kişiler son zamanlarda karar alırken daha dikkatli olmalılar. Özellikle ciddi bir karar almadan önce daha çok düşünmeniz ve detaylara bakmanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status