Rüyada Baykuş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada baykuş görmek, genel olarak iyiye yorulmamaktadır. Türlü hilekarlıklar yaparak haram para kazanan biri ya da hırsıza delalet eder.

Başka bir rivayete göre ise kötü niyetli bir devlet büyüğünü simgeler. Tembelliğe, hayasız ve ahlaksız bir kadına, yalancı bir insana, batıl inançlara işaret eder. Kişi etrafındaki kişiler tarafından hoş olmayacak sözler duyacak ya da iftiraya uğrayacak demektir.

Rüyada Baykuş Kovalamak

Genellikle işlerinizin bozulacağının göstergesidir. Kişi, maddi sıkıntı içerisine düşebilir ve uzun süredir hayalini kurduğu hayalleri suya düşebilir. Yüzünüze gülüp arkanızdan kuyu kazan kişilerin olduğunun göstergesidir. Gıybete, ahlaksız bir davranışa ya da haram bir kazanca işaret edebilir.

Rüyada Baykuş Sesi Duymak

Ahlaksız bir kadının büyüsüne katılabileceğinizin ve yasak bir ilişki içerisine girebileceğinizin göstergesidir. Kişinin etrafındaki insanlara daha dikkatli gözlerle bakmadı gerektiğini gösterir. Genel olarak kötülüklerin habercisi ve bir uyarı niteliğindedir.

Olumlu olacağı varsayılan işlerinizin ters gideceğinin göstergesi olabilir. Kişi ciddi bir hastalık yaşayabilir, maddi sıkıntı içine düşebilir ya da işleri bozulabilir. Genellikle uyarı niteliği taşıdığı için önemlidir. Dikkat etmediğiniz taktirde büyük sıkıntı içerisine düşebileceğinizin bir göstergesi olabilir.

Şu sıralar yalnızlığın tadını çıkarıyor gibi bir halin var. Onca stres ve tantana seni epey yormuş gibi görünüyor. Kafanı dağıtmak için bir tatil planı düşünüyorsun. Gideceğin yerde seni eğlenceli anlar bekliyor. Bu tatil adeta sana ilaç gibi gelecek. Ruhunu dinlendirmek için meditasyon, yoga veya spor yapmak da sana iyi gelecek.

Rüyada baykuş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status