Rüyada Batan Güneş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada batan güneş görmek, hem olumlu hem de olumsuz bir takım anlamlar içerir.

Seyretmeniz, çevrenizde kötü olayların yaşandığını ancak sizin bu olaylarla bir ilginizin olmadığını gösterir. Ailenizden birinin başına çok kötü olaylar geleceğini ancak sizin bu olayı yok etmek için herhangi bir şey yapamayacağınızı haber verir. Yanlış kişilerle bir araya gelmeye ve onların zararlı etkilerinden kıl payı kurtulmaya dalalet eder. Altında olduğunuzu gördüyseniz aile içinde yaşanan sıkıntılar sizi de etkileyecek ve bu durum ruh sağlığınızı çok derinden etkileyecek demektir.

Rüyada Gün Batışını İzlemek

Yok olan umutları temsil eder. Uzaklardan beklediğiniz güzel bir haber ya da geleceğini umduğunuz bir varsa yavaş yavaş bu konulardaki umudunuzun azalacağı ve umut ettiğiniz şeyin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. Yıllardır hayal ettiğiniz işe sizin yerinize hiç hak etmeyen birinin alınması demektir.

Herkes için iyilik düşündüğünüz halde kötü ve burnu havada biri olarak tanınacağınızı gösterir. İnsanlar arasında yükselemeye başlarken bir anda bütün etkinizin kaybolacağını ve saygı görmeyen biri haline geleceğinizi gösterir. Eşinizin ve çocuklarınızın sizin sözünüze olan itibarlarının kaybolması demektir.

Rüyada Güneşin Battığını Görmek

Kaybolan umutların ardından yepyeni bir sayfa açmak şeklinde de yorumlanır. Bugüne kadar bel bağladığınız birçok doğrudan vazgeçerek size daha faydalı olacak gerçeklerle yüzleşmeye başlayacağınızı gösterir. Kayıtsız şartsız inandığınız ve sizi hep bir adım geride tutan konularda yeniden düşünecek ve bu inançlardan vazgeçip bambaşka bir hayat kurmaya karar vereceksiniz.

Rüyada batan güneş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status