Rüyada Bataklık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bataklık görmek, uzun zamandır istediğiniz ancak gerçekleştiremediğiniz şeyler varsa artık bunların önceliğiniz olacağına yorumlanır. Başkaları yüzünden de geri planda kaldığınız konular varsa artık kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sizi dibe çekmeye çalışan ve hep önünüze bir engel koyan insanlara rağmen zafer elde edilir. Hiç kimse yolunuza taş koyamaz. Sizi kıskanan ya da yükselmenizi istemeyen her kim ise niyeti anlaşılır. Eğer eğitim hayatında başarısızlıklar olduysa yakında çalışmalarınız takdir edilebilir. Yakı çevrenizde de güçlenmenizi ve maddi yönden rahatlamanızı istemeyen kişiler olabilir.

Rüyada Bataklığa Girmek

Rüyada bataklığa girdiğini görmek, genellikle uzun zamandır yapılan planlarında gecikmeler yaşanması anlamına gelir. Bir süredir çok istediğiniz bir iş varsa bu iş gerçekleşmeyebilir. İlişkisi olan kişiler ise sevdikleri insan ile ilişkisinde bazı sorunlar yaşanabilir. Rüyada bataklıkta ayağının battığını görmek, bazı istek arzulardan vazgeçmek ve yeni şeylere yönelmek demektir. Hayattan beklentileriniz değişebilir.

Rüyada Bataklıktan Birini Çıkarmak

Bu rüya sizi çok yoran ve çabalamanıza sebep olan bir iş anlamına gelir. Rüyada bataklık gören kişi ve bataklığa girdiğini gören kişi zor görevler üstlenir ve başkalarına da iyilik yapar. Rüyada birini bataklıktan kurtarmak, çok yorucu şeyler ile uğraşmak demektir. Kendi işlerinizde zorlanabilir ve yoğun iş saatleri sizi yorabilir.

Rüyada Bataklığa Düşmek

Bu rüya maddi zarara uğramak anlamına gelir. Genellikle parasal anlamda çaresizlik şeklinde yorumlanır ve borçlarınız varsa ödemek konusunda çaresiz kalınabilir. Yoksulluk olarak da yorumlanır. Rüyada bataklığa battığını görmek bu rüya genelde yoksulluk olarak yorumlanır. Son zamanda yapılan işten zarar edebilirsiniz ve maddi kayıplar söz konusu olabilir. Aynı zamanda hiç beklemedik bir anda işten çıkartılma gibi durumlar olabilir.

Rüyada Bataklıkta Çırpınmak

İş ya da eğitim hayatında zor ve sıkıntılı bir sürece girmek şeklinde yorumlanır ve sizi zorlayan şeyler olabilir. Parasal engeller yüzünden de bazı istekler ertelenebilir ve bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Bazı yorumcular tarafından bu rüya, rüya sahibinin etrafında kötü insanlar olacağına ve yalancı birine yorumlanır.

Rüyada Bataklıkta Ölmek

Bu rüya genellikle mal mülk ya da toplu para kaybına yorumlanır. Elinizden toplu miktarda para çıkabilir veya toplu bir borca girmeniz gerekebilir. Başka birine kefil olmamak konusunda da dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Derin Bataklık Görmek

Bu rüya etrafınızda size zarar vermek isteyen birilerine dalalet eder ve bu kişi bir arkadaş da olabilir. Sizin kötülüğünüzü isteyen ve dibe çekmek isteyen kimseler olabilir. Başarısız olmanız için aklınızı çelip sizi yanıltabilirler.

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Pek de iyi niyetli olmayan insanlar ile bir arada bulunmak veya etkisi altında kalmak şeklinde yorumlanır. Özellikle de onlarına emirlerine uygun bir biçimde davranmak zorunda kalabilir ve keyfiniz kaçabilir. Size baskı uygulamak isteyen ve yönetmeye çalışan kimseler de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status