Rüyada Başbakan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada başbakan görmek, güç olarak yorumlanır. Kişi güçlü olacağı bir döneme girecektir.

Zor günlerle karşılaşsa da rahatlıkla bu sıkıntılardan kurtulacaktır. Kişi bir makam sahibi olacaktır. Çalıştığı iş yerinde pozisyon değiştirebilir yada takdir toplayabilir. Kendini oldukça güçlü hissedecektir.

Devlet işi anlamına gelir. Onunla muhabbet ettiğini gören kişi devlet işiyle uğraşacaktır. İş başvurusu için devlet kurumlarını ziyaret edebilirsiniz. Eğitim hayatında yeni bir okula yazılmak söz konusu olabilir. Vergi borcu için devlet kurumları ziyaret edilebilir. Yurt dışına gitmek için vize başvurusu yapılabilir. Destek almak olarak yorumlanır.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Kişi yaptığı işlerde bir kolaylık yaşayacaktır. Destek göreceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. Yeni kapıların açılacağı güzel bir dönemdesiniz. İşlerini kolaylaştıracak kişiler tanıyacaktır. İmkansız gibi görünen işler kolaylıkla çözülecektir.

Bir devlet dairesinde güzel bir işe başlayacağınızın ya da zaten devlet dairesinde çalışıyorsanız makam ve maddi bir artış yaşayacağınızı gösterir. Devlet dairesinde çalışan birinden destek alacağınıza da delalet eder. Güç ve kudretin de simgesi olarak bilinir. Aynı zamanda güzel ve parlak bir geleceğe delalet eder.

İçindeki gücün ve enerjinin farkına vardığın bir dönemdesin. Bu enerjini dağ tırmanışı gibi bir sporla ilgilenerek kullanmayı düşünüyorsun. Doğa ile iç içe olmak sana ve sevgiline çok iyi gelecek. Bulunduğun ortamdan ve sıkıntılardan uzaklaşmak seni oldukça rahatlatacak gibi görünüyor. Son zamanlarda aile sorunlarından epey bunalmış bir halin var gibi gözüküyor.

Rüyada başbakan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status