Rüyada Başak Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada başak görmek, sahip olduğunuz nimetlerin ve gelirinizin artacağının göstergesidir. Kişi bolluğa ve refaha kavuşacak demektir.

Bolluk, kısmet ve helal kazanç demektir. Ayrıca başka bir rivayete göre ise uzun bir ömür yaşayacağınızın ya da torun sahibi olacağınızın göstergesidir. Topladığı gören bir kişiye yüklü miktarda miras kalabilir ya da bol kazanç sağlayacağı bir işe atılabilir. Rüyada buğday ya da arpa ise kısa bir zaman içerisinde hayırlı bir evlat sahibi olacağınızı gösterir.

Rüyada Başak Tarlası Görmek

Hayra ve bol kazanca yorulur. Geliri artacak ya da kendisine yüklü bir miras kalacaktır. Henüz çocuğu yoksa hayırlı bir evlat sahibi olacağına büyük bir çocuğu varsa torun sahibi olacağına delalettir. Eğer işsizse yeni bir işe girebilir ya da çalışıyor ise bulunduğu mevkiden daha yüksek bir mevkiye yükselebilir.

Rüyada Başak Toplamak

Bolluk, bereket, bol kazanç, miras ya da para anlamına gelir. Bu yüzden genellikle iyiye yorulmaktadır. Çocuklarınızın askere gideceğinin ya da evlenmek isteyeceğinin göstergesidir. Toplayıp araca yüklediğini ve götürdüğünü gören bir kişi iş dolayısı ile ya da memuriyet için başka bir yere gideceğine işaret eder.

Yakın zamanda elinde bolca hediyelerle uzun yoldan gelecek olan bir yakının var. Bu yakının sayesinde haneniz neşe ve eğlenceye boğulacak. Seni bir süre önce üzmüş olan eşin yaptığından çok pişman, kendini affettirebilmek için romantik bir sürpriz hazırlıyor, hazırlıklı ol. Gelecek olan bir bebek haberi var, hamile olan kişi sen ya da kardeşin olabilir.

Rüyada başak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status