Başak Burcunu Etkilemenin Yolları

Başak burçları, ayrıntıcı ve planlayıcı bir yapıya sahiplerdir. Sürekli detaylarla ilgilenen, küçücük bir konunun altında büyük neden arayan burçlardır. Dolayısıyla bu kadar ayrıntıcı bir burcu etkilemeniz çok da kolay olmayacaktır ancak üzülmeyin, doğru adımları doğru zamanda atarsanız üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil kesinlikle. Fakat küçücük bir detayı bile atlamanız, uğraşlarınızın boşa gitmesine sebep olabilir. Bakalım başak burcunu etkilemenin yolları nelerdir ? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Başak Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Başak burcu erkekleri temiz ve düzenli insanlardır. Partnerlerinin de temiz ve düzenli olması onlar için son derece önemlidir. Sadakat ve dürüstlük başak burcu erkeklerinin partnerlerinde aradıkları en önemli özellikler arasındadır. İlişkilerinde son derece sadık olan başak burcu erkekleri dış görünüşe önem verirler. Peki, başak burcu erkeği nasıl etkilenir ? Onları etkilemeniz için öncelikle göz alıcı olmanız gerekir.

Başak burcu erkekleri doğal kadınlardan hoşlanır. Fazla makyaj yapmanız, abartılı kıyafetler giymeniz sizi itici kılar. Abartılı bir makyaj yerine sade bir makyaj tercih edebilirsiniz. Hatta hiç makyaj yapmadan da karşısına çıkabilirsiniz. Bu kendinize olan güveninizin yüksek olduğunu gösterir.

Giydiğiniz kıyafetlerin temiz ve ütülü olması titizliğiyle bilinen başak burcu erkeğinde olumlu bir hava yaratacaktır. Kıyafetlerinizde kullandığınız dekoltenin aşırıya kaçmamasına özen gösterin. Kıyafetlerinizde renk uyumu da son derece önemlidir.

Esmer bayanlar açık pastel tonlarındaki renklerle ; sarışın olan bayanlar ise lacivert, kırmızı gibi daha canlı renklerle başak burcu erkeklerini etkileyebilirler. Fiziksel özelliklerinizi başak burcunun hoşlandığı davranışlarla tamamlarsanız karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz.

Başak burcu erkeği detaycıdır. Bu yüzden konuşmalarınıza çok dikkat etmeniz gerekir. Sözlerinizi özenle seçmelisiniz. Kullandığınız yanlış bir kelime, onun gözünden kaçmayacaktır. Kitap okumayı çok severler. Kitaplarla ilgili sohbet ederek bir başak burcu erkeğini etkileyebilirsiniz.

Son derece entelektüel olan başak burcu erkekleriyle siyaset, sanat, spor gibi konularda yapacağınız sohbetler onun ilgisini çekmenizi sağlayacaktır.

Başak Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Tertipli ve düzenli yaşayan başak kadınları aşk hayatında da bu şekilde düzenli ve seviyeli ilişkilerden hoşlanır. Peki, başak burcu kadını nasıl etkilenir?

Başak kadınını etkilemenin en kolay yolu güven vermektir. Başak kadınına asla yalan söylememelisiniz hatta pembe yalan bile olsa bunu kaldıramaz. Tepki vereceğini bilseniz bile doğruları söylemekten kaçınmayın başlarda biraz tepki verecektir ama daha sonra dürüstlüğünüzü daha fazla önemseyecektir. Sadakat başak kadınının en önemli bulduğu şeylerden biridir.

Ona sonsuz sadakati hissettireceksiniz. Bu kadının yanındayken asla başka bir kıza yan gözle bile bakmayacaksınız. Emin olun sadakatinizi görmek için siz fark etmeden sizi deneyecektir. Çok fazla ilgi sevmeyen bir kadındır, üzerine çok titremeyin sadece arada bir ne yaptığını ettiğini sorun yeter. Aynı zamanda bir başak kadınıyla birlikte olacaksanız temiz ve titiz olmalısınız.

Tertipli ve düzenli olmak zorundasınız. Garantici bir kadındır bu yüzden riskli işlere bulaşmaz. Birlikteliğinizin ve geleceğinizin garantisini verirsen seni el üstünde tutacaktır. Tüm bunlar başak kadınının etkilenmesini sağlar ve kalbinin kapılarının aralanmasına izin verir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status