Başak Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık başak burcu yorumunuzda bu ay kendinizi daha enerjik ve daha sorumluluk almaya hazır hissedebilir, yeni projelere hazır hissedebilirsiniz. İş hayatında yükselen enerjinizle birlikte kariyerinizde de büyük adımlar atabilirsiniz. Bu ay boyunca, kendilik, benlik, bakış açısı, hırslar, fiziksel görünüş ve kişilik alanlarına çok fazla odaklanacaksınız. Dolunay ev alanını etkiliyor ve bu sizi duygusal bir insan haline getirebilir. 2 Mart tarihindeki dolunay ile birlikte ev içi sorunları çözmek önceliğiniz olabilir. Önümüzdeki birkaç ay boyunca kişisel büyümeniz için çalışacaksınız. Belki bir kursa yazılabilir, kişisel gelişime katkı sağlayabilirsiniz. Sağlığınıza ve canlılığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Başkalarının da dikkatini çekmiş olabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın ve lütfen başkalarının işine pek karışmayın. Bu barışınızı mahvedebilir.

Bu ay profesyonel ve kişisel ilişkilerinizde de büyük bir odaklanma olacaktır. İlişkilerde mükemmelliklerin zamanı geldi. Kariyerinize de odaklanacaksınız. Ek sorumluluklar için şansımız var. Yeni sözleşmeler veya ortaklıklar da alabilirsiniz. Bu ay hem çalışma hayatı hem de aile hayatına gereken zamanı ayıracak enerji ve tutku sizde olacak. Ciddi meseleler dikkatinizi çekebilir.

Merkür ve Venüs ilişkilerde kriz, yatırımlar, finansmanlar, vergiler, sigortalar, ortaklıklar ve krediler alanına geçecek. Mali durumlarınız ve ortaklıklarınız için bu çok olumlu bir ay olacak. Mali konularla ilgili endişeler olacaktır. Siz borç almak ya da bazı mali yardım vermek zorunda kalabilirsiniz. Ortak girişimler ve ortak projeler için fırsatlar ortaya çıkabilir. Lütfen kişisel ve mesleki alanlardan gelen ortaklıklara dikkat edin. Ortaklarınızla bire bir iletişim ile fikirlerinizi daha iyi kabul ettirebilirsiniz.

Terazi burcu bu ay aşk hayatında bir hayli enerjik ve mutlu olacak. Partnerinize daha fazla sevgi göstererek onunla aranızdaki duygusal bağı güçlendirebilir, ilişkinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Bekar olanlar da yeni bir aşktan önce yeni bir dostluğa önem verecekler.

Ayın son haftasından itibaren Merkür yavaşlama moduna geçecek. Bu hamle, finansman için çok önemlidir. Merkür iletişim gücünüzün açık olduğunu belirtir. Bu yüzden lütfen iletişimlerinize dikkat edin. Masraflarınızı yönetmekle çok meşgul olabilirsiniz. Mali konularla ilgili yanlış kararlar almadığınızdan emin olun. Ortaklarınız bir şeyler söyleyebilir. Yanlış anlama şansı çok yüksek olacaktır. Sakin kalmaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status