Başak Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

Aylık başak burcu yorumunuzda bu ay, geleceğinizi belirleyen daha sorumlu profesyonel veya ticari taahhütlere sahip olacağınız bir ayınız var. İşsiz veya yeni bir iş arama iş bulma fırsatına sahip olacaktır, ancak genel olarak yaşadığınız ülkedeki durumu hesaba katmak iyidir. Bu ay birkaç ilginç toplantı veya sanal sohbetleriniz olacak ve bunlar, bazı ortak amaçlarla arkadaşlarınız veya destekçilerinizle olacaklar.

Bu ay içinde yaşadığınız bölgede (mahalle) yeni komşular, kiracılar veya diğer değişikliklerin hayatınızda görünmesi mümkündür. Bir akrabanın sağlığı, dikkat veya özel bakım ve izleme ihtiyacı gerektirecektir.

Kasım ayında, tanıdığınız bir kişiyle ilgili bir olayla ilgili haberler alacaksınız.

Bu ay boyunca birçok kişi eski bir arkadaşlığı yeniden canlandırma fırsatına sahip olacak, ancak ilişkinizde bir mesafe korunacaktır. Bu süre zarfında, başka bir şehre veya ülkeye seyahat ettiğiniz için bir akraba veya arkadaşınızdan ayrılma yaşayabilirsiniz.

Aşk partnerinizle olan romantik ilişkiler, önceki aydan itibaren ilişkinizin gelişimini takip edecekleri için dinamik bir gelişime sahip olacaktır. Ailenizdeki bir kızın veya kadının hayatındaki olaylar, duygusal konuşmalara vesile olacaktır.

2020 yılının Kasım ayında ilginç entelektüel veya diğer temas noktalarına sahip olacağınız biriyle yeni bir sevginin başlangıcını destekleyecektir.

Kasım ayındaki bazı olaylar, önümüzdeki ay geçerliliğini koruyacağından yavaş olabilir.

Yolculuk etrafında ya da etrafında doğacak maliyetlerde geçici gerginlik olacaktır. Bu veya sonraki ay içinde seyahat planlarında yeni koşullar veya değişiklikler ortaya çıkabilir.

Başak kadınları bu ay yeterince duygusal ve zihinsel rahatlık sağlamaya çalışacaklar. Bunu yapmanın yolları farklı ve bireysel olacaktır.

Başak erkekleri onlar ve etrafındaki olası organizasyon için önemli bir satın alma planlayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status