Başak Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

Aylık başak burcu yorumunuzda bu ay Merkür 4.evinizde ev, aile, akrabalar, aile mülkleri, duygusal durum ve mutluluk içinde ilerliyor. Bu ay mevcut aile koşullarında bazı değişiklikler getirecektir. Bazı gayrimenkul anlaşmaları olabilir. Bir gayrimenkulleri satın almayı veya satmayı planlıyorsunuz. Görüşlerinizi aile üyelerinizle paylaşacaksınız. Hayatta aktif bir role sahip olacaksınız. Bazılarınız evden çalışmaya başlayabilir. Ev içinde yenileme veya yeni eşya satın almak da söz konusu olabilir.

2017 yılının Kasım ayında başak burçları için Güneş ve Venüs, 3.evinizde iletişim, konuşma, iletişim ağı, teknoloji, medya, sosyalleşme ve teknoloji alanında devam ediyor. Kendi girişimlerinizi ve yenilikçi fikirlerinizi düşünüyorsunuz. İletişim becerilerinizle ilgili çok fazla çalışma da görülüyor. Mesleğe ilişkin eğitim alabilirsiniz. Kariyer alanında kendinizi geliştirmek için fırsat kollayın. Bu ay iletişim becerileri ile çalışanlar için önemli bir zamandır.

Yeni insanlar ile bu ay tanışmak size büyük olanaklar sağlayabilir ve özellikle iş hayatında tanışacağınız insanlar sayesinde yeni bağlantılar kurabilirsiniz. İlişkileriniz hakkında küçük endişeleriniz olacaktır. Kısa makale yazmaya çalışacaksınız. Kısa yolculuklar da görülüyor. Bu ay sosyal hayatta faal olmak için zaman ayırabileceksiniz.

Mars, 2.evinizde ev eşyalarını, maddi eşyaları ve kendi değerlerinizi etkiliyor. Yeni giderleriniz olacak. Ekstra masraflar yüzünden elinizdeki parayı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu ay duygularınızla hareket etmek yerine mantığınız ile hareket etmek daha iyi olabilir. Lütfen önceliklerinizin ne olduğuna karar verin. Aksi halde maddi kaygılar olabilir. İkinci bir düşünce almadan yeni finansal planlar yapmamalısınız. Nihai kararları vermeden önce üzerinde araştırma yapmayı deneyebilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Tutkulu Venüs Akrep’in duygusal alanına 7 Kasım‘da girdiğinde, biri için duygularınız yoğunlaşır. Kendinizi ifade etmek pek de kolay olmayabilir. Ancak duygularınız yoğunlaşabilir ve hoşlandığınız insana karşı bağınız artabilir. Onu daha fazla önemser hale gelebilirsiniz. Venüs-Jüpiter birliği sırasında insanlarla tanışmak ve romantik ilişkiler kurmaya başlıyorsunuz demektir. Bütün olasılıklara açık olun ve kararlarınızı sınırlamaya çalışın. Aşk hayatında sizden hoşlanan ve flört eden insanları değerlendirerek şans vermek isteyebilirsiniz. 25 Kasım‘da Merkür-Uranüs etkisi ile ilişkilerdeki karmaşıklıklar, yanlış anlaşılmalar çözülmeye başlayacak. Bazı konular netlik kazanabilir. Romantik olmak isteyebilir, partneriniz ile baş başa kalmak için fırsat kollayabilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Uzmanlık bilgileriniz, dolunay sayesinde 3 Kasım‘da çok net bir şekilde kazanç getirebilir. Ay başında bir öğretim vermek, yazı yazmak ya da diğer profesyonellere sunum yapmak için bir teklif kabul edebilirsiniz. 5 Kasım‘da yeni para kaynakları ortaya çıkabilir. İş hayatında büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. İşvereninizle ilgili yeni bir düzenleme olasılığını düşünebilir, bazı memnun kalmadığınız şeyleri değiştirmek isteyebilirsiniz. 18 Kasım‘daki yeni ay bir tanıtım kampanyasını destekliyor. Reklamcılık alanında başarılı olabilirsiniz, kendinizi tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. Serbest meslek sahibi iseniz, bu fırsatı kendi işinizi tanıtmak ve daha çok müşteriye ulaşmak için kullanın. Bir şirket için mi çalışıyorsunuz? Potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmak ve müşterilere ulaşmak olumlu geri dönüş verebilir.

Başak Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

Bu ayda yenilikçi Uranüs’le uyumlu, mantıklı Satürn’le uyum içinde olarak refahınızda bir devrim yaşayabilirsiniz. Bu ay sağlıklı yemekler hazırlayabilmeniz veya istediğiniz zaman egzersiz yapabilmeniz için zamanınız olacak. Gıdaları hazırlamak veya egzersiz için bir program oluşturabilirsiniz. Bu da size avantaj sağlayabilir. Bununla birlikte, sağlık tutumunuz ailenize de yayılabilir ve herkese daha yüksek derecede bir sağlıklı yaşam ve sağlıktan zevk almaya heves verebilirsiniz. Buna ek olarak duygusal yönden rahat olmak gerginlikleri de azaltabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status