Başak Burcu Kadınları Özellikleri: Duygusal Mı? Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak burcu kadınları aşırı duygusaldırlar ve çok ağlarlar. Öylesine söylediğiniz bir söze bile ağlayabilirler. Ama çok da tatlıdırlar. Zaten başka burcu kadınlarını üzmeye kıyamazsınız. Çok kırılgandırlar. Alışverişe ayrı bayılırlar. Sürekli alışverişe çıkmak isterler. Ne bulurlarsa alırlar. Evleri gereksiz eşyalarla doludur.

Başak burcu kadınlarını ne zaman üzgün görseniz alışverişe çıkarın. biraz kafalarını dağıtacak ve neşeleri yerine gelecektir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak burcu kadınları çalışkan erkeklerden hoşlanırlar. Tembel erkekler onlara itici gelir. Başak burcu kadınları iş kolik erkekleri severler. Zaten kendileri de tam bir iş koliktirler. Aynı zamanda zekidirler ve birlikte olacakları kişinin de zekasına aşırı derece önem verirler. Yüksek standartlara sahip erkeklerle birlikte olurlar. Çünkü genellikle yüksek standartlara sahiptir. Kariyerlerine çok önem verirler. Her zaman bir adım önde olmak isterler.

Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadınları gösterişi sevmezler. Genelde sadelikten yanadırlar. Kıyafetleri çok sevimlidir. Sevimli kıyafetlere bayılırlar. Sağlıklı olan şeyleri severler. Bir başak burcu kadınına bir şey aldırmak isterseniz başında sağlıklı kelimesini söylemeniz yeter. Dürüstlükten hoşlanırlar.

Bir başak burcu kadınına yalan söylediğinizde hemen anlar ve sessiz kalır, zamanı geldiğinde de göğsünü gere gere yaptıklarınızı bir bir yüzüne vurur. Başak burcu kadını kafasında kurmayı sever. Hatta bazen kafasında kurar kurar sonra birlikte olduğu kişiye kafa tutar. Adamın suçu, günahı ne yahu?

Romantik erkeklerden hoşlanırlar. Zaman zaman romantik anlar geçirmek isterler ve partnerlerine sinyaller gönderirler. Partnerleri bu sinyalleri anlamazlarsa vay haline. Eğer bir başak burcu kadınını etkilemek istiyorsanız ona, onu sevdiğinizi belli edin. Başak burcu kadınları çiçeklere bayılırlar. Çok mutlu olurlar. Başak burcu kadınını mutlu etmek çok kolaydır. İki kelime güzel söz etseniz hemen mutlu olurlar.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status