Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz?

Zaman geçirmek için ya da laf olsun diye bir ilişki çerisine girmez çünkü bu durumdan hoşlanmaz. Kirli ve düzensiz yerler başak kadını için resmen bir faciadır bu yerlerde bulunmazlar ve nefret ederler. Bu kadına misafir olarak gittiğinizde kesinlikle çay bardağını altı olmadan sehpaya koymayın orada çıkan izi görünce çıldıracaktır. Klozete ya da lavaboya sigara külü dökmeyin en nefret ettiği şeylerden biridir.

Bu kadınla düşünmeden konuşmayın bu hoşuna gitmeyecektir. Sade ve zariflik başak kadınına göredir bu yüzden gösterişten hoşlanmazlar. İnatçı insanlardan ve bu insanlar ile tartışmaya girmek başak kadınını çileden çıkartır ve bu durumdan hoşlanmaz.

Başak burcu kadını hovarda ve ciddi olmayan kişileri sevmez hatta ciddiyetsiz ve dürüst olmayan insanlardan nefret eder. Düşüncesiz ve kendisini sürekli rahatsız eden kişilerden hoşlanmazlar. Başak kadınını sakın kıskandırmaya çalışmayın bu durumdan hoşlanmayacak ve sizi cezalandıracaktır.

İdealisttir ve ideallerinin peşinden koşarlar bunu engellemek isteyen her kim olursa olsun nefret ederler. Başak kadınına özensiz ve ilgisiz davranmayın bundan hoşlanmayacaktır çünkü kendisi özenli davrandığı için sizden de aynı şeyi bekleyecektir.

Eğer karşısındakinden aynı özeni görmezse gereken cezayı kendi yöntemleri ile verecektir. Kendince oluşturduğu düzeni bozarsanız yaşam hakkına taciz etmiş gibi olacaksınız. Aşk ilişkilerinde de belirli bir düzen kuran başak kadını bu düzenin bozulmasına tahammül edemeyecektir.

Bakınız: Başak Burcunu Etkilemenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status