Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Başak burcu kadını asildir. Burnu düşse eğilip yerden almaz. Genellikle soğuk gözükür. Onlara yaklaşmak zordur. Ama alıştıkça açılır başak burcu kadını ve içinden sıcacık, neşeli bir insan çıkar. Oldukça utangaçtırlar. Zamanla atarlar bu utangaçlıklarını üstlerinden. Başak burcu kadını nelerden hoşlanır?

Başka burcu kadınları makyaj yapmayı pek sevmezler. Eğer cildini beğenmiyorlarsa genellikle bir fondöten sürerler ki ciltleri kusursuz görünsün. Yapacağı en fazla makyaj bir fondöten bir rimeldir ve fazla makyajdan sıkılır. Alışmamıştır bir kere ağırlık olur ona. Hatta çoğu zaman rimeli bile sürmezler. Sürdüklerinde ise zaman zaman unutup ellerini gözlerine sürerler ve bozalar güzelim rimeli. Ruju asla kendilerine yakıştıramazlar.

Genelde evde makyaj yaparlar ve sıkıldıklarında silerler de çıkarlar dışarı. Başak burcu kadını oje sürmeyi de çok sevmez. Tırnaklarının üstünde bir ağırlık var gibi hisseder. Ama küpe takmadan asla sokağa adımını bile atmazlar. Küpe onların vazgeçilmezleridir. Küpeleri olmadığında kendilerini eksik hissederler.

Başak burcu kadını temizlik yapmaya bayılır. Hatta kendisi o kadar titizdir ki bununla övünmekte hoşuna gider ama ne yazık ki bu kadınlar her alanda titiz değildir. Eğer bir başak kadını evinde titiz ise iş yerinde titiz davranmaz ya da tam tersi bir durum söz konusu olabilir.

Başak kadınları, parayı severler çünkü güven duymaya ihtiyacı vardır bunu da paranın karşıladığını bilir ama para harcamaktan hoşlanmazlar. Aynı zamanda parası olan erkeklerden hoşlanırlar. Bu kadınlar tam bir arkadaş canlısıdır etrafında birçok arkadaşı vardır ve onlarla vakit geçirmekten keyif alır. Yalanı sevmediği için dürüstlükten hoşlanır, kendisi dürüst olduğu için mutlaka karşı taraftan da aynı şeyi bekler.

Sade bir zariflik başak kadınına göredir bu yüzden sadelikten hoşlanır. Ciddiyet ve disiplini severler, eğer bir yerde çalışıyorsa bu ciddiyeti ve disiplini mutlaka korur hatta ev kadını ise ev işlerini asla küçümsemez bu işleri ciddi ve disiplinli bir şekilde yapar. Başka kadınlar giyim kuşama önem verdikleri için marketlerin hazır giyim bölümüne ilgi duyarken başak kadını temizlik reyonlarına ilgi duyar.

Sürprizleri sever ve ilişkisini canlı tutmak için bol bol sürpriz yapacaktır aynı karşılığı sevgilisinden de bekler çünkü ruhunun okşanmasını isteyecektir. Bu kadın kendisinin kusursuz olduğunu düşündüğü için kusursuz insanları sever. Bu kadının yanında hata yapmamaya özen göstermelisiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status