Başak Burcu Haftalık Yorumu 5 Mart 2018 – 11 Mart 2018

Haftalık başak burcu yorumunda bu hafta hayalleriniz için biraz acele edebilir ve bazı isteklerinizin bir an önce olmasını istiyor olabilirsiniz. Özellikle bazı gelişmeler sizi ümitlendirebilir ve geleceğe yönelik hayalleriniz için daha hırslı ve azimli hale gelebilirsiniz. Hafta başından itibaren var olan problemleri de aşmak için kolları sıvayacaksınız. İş hayatında daha fazla mesai yapılabilir. Eğitim hayatı devam edenler bu hafta yeni eğitim olanakları elde edebilirler. Özellikle sosyal hayatta daha fazla ön plana çıkabilirsiniz. Sevdiklerinize duygularınızı çok rahat bir şekilde dile getirerek onların gönlünü kazanacaksınız.

Pazartesiden perşembeye kadar hayatınıza konfor getirmek için daha fazla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Aşkınızı ve sevginizi ifade etme konusunda daha büyük bir kabiliyete sahip olacaksınız. Yakın ilişkileriniz daha samimi ve neşe dolu olabilirsiniz. Ekstra çekicilik ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman haline getirir.

Aşk hayatında bu hafta şanslısınız. Sürmekte olan ilişkilerde problemler yaşıyorsanız, çatışmayı çözmek veya engelleri ortadan kaldırmak kolay olacak. Özellikle bekar olanlar bu hafta sürpriz bir teklif alabilirler ve biri size duygularını açabilir.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, başarılı olmak için daha fazla ihtiyaç hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve hırslı hissedeceksiniz. Yaptığınız herhangi bir takıntılı veya zorlayıcı eğilim aslında zor bir görevi yerine getirmek için kullanılabilir. Kendinizi zorladığınız bir konuda başarıl olabilirsiniz.

Bu hafta kötü bir alışkanlığı bırakabilir ve yaşamınızda daha pozitif bir bakış açısı kazanarak sağlıklı tercihler yapabilirsiniz. Daha cazip fırsatlarınız olacak ve cinsel tercihin aşırı seviyelere çıkabilir. Daha güçlü hissedeceksiniz ve başkaları üzerinde muazzam bir nüfuz sahibi olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status