Başak Burcu Haftalık Yorumu 31 Ağustos 2020 – 06 Eylül 2020

Haftalık başak burcu yorumunda bu hafta, çeşitli fikir ve planları tartışacağınız, geleceğiniz için önemli insanlarla tanışacaksınız. Hafta boyunca yapacağınız bazı yeni tanıdıklara başlamak zor olacak ama neredeyse hayatınız boyunca devam edecek.

İyi öneriler veya yeni fırsatlar sizin için beklenmedik bir şekilde gelecektir, ancak umarım onları kaçırmazsınız. Yaşam hedefleriniz açısından çok şey başarmak için şansınız ve şansınız olacaklar.

Hafta boyunca finansal taahhütlerinizi ümit verici bir yönde geliştireceksiniz. Ailenizde iyi bir gelir elde edeceksiniz veya akraba çevrenizden biri aile bütçenize iyi bir miktar katkıda bulunacaktır.

Hafta boyunca, başka bir eve taşınmak, belirli bir süre başka bir yerleşim yerinde kalmak, bir mülk satmak veya yaşadığınız evin büyük çaplı onarımlarını yapmak ve daha fazlasıyla ilgili bir konuşma olacaktır.

Başak Haftalık Burç 31 Ağustos – 6 Eylül 2020

Bu hafta boyunca, evinizi ve kişisel yaşamınızı gereksiz şeylerden, umutsuz ilişkilerden ve taahhütlerden arındırma eğiliminde olacaksınız.

Başak kadınları, şu anda sahip olduklarınız sizin için yeterli değilse, yeni gelir kaynakları arayacaktır. Bu planda şanslı olacaksınız, çünkü gerçekten bir tane arıyorsanız ve çok iddialı değilseniz, yarı zamanlı bir işi kolayca bulacaksınız.

Başak erkeklerin bir belge veya sözleşmeyle ilgili bir taahhüdü olacaktır. Bir haber veya bir toplantıya davet (toplanma) sizi mutlu edecek.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status