Başak Burcu Haftalık Yorumu 19 Mart 2018 – 25 Mart 2018

Haftalık başak burcu yorumunda bu hafta iletişim, konuşma, seyahat, akıl ve mantıksal düşünce gezegeni olan Merkür bu haftada yavaşlama moduna geçecek. Bu geçiş aşk, kriz, yatırımlar, finanslar, vergiler, sigortalar, ortaklıklar ve krediler alanını tetikleyecektir. Önümüzdeki üç hafta boyunca, paranıza ve ortaklıklarınıza çok dikkat etmelisiniz.

Krediler ve başka bir tür finansal yükümlülükler yüzeye çıkabilir. Finansal yardım almaya veya vermeye çalışabilirsiniz. Lütfen paranızla herhangi bir risk almayın. Eski ortaklarınız yeni bir ortaklık fikriyle geri dönebilir. Böyle bir plan için acele etmeyin. Bire bir tartışmalar olabilir. Lütfen bu durumlar her türlü ilişkide çok fazla karışıklık yaratabileceğinden, fikirlerinizi net bir şekilde belirtin.

Güneş ve Venüs de para ve iş alanına geçiyor. Mali durumunuz ve ortaklıklarınızın gerçek durumunu göreceksiniz. Kişisel ilişkilerde gerçekçi olmanız gerekir. Yeni ortaklık girişimleri ortaya çıkabilir. Mali meselelerinizi halletmek için iyi bir zaman olacak. Yarı zamanlı bir iş için yeni ortak girişimler ve görüşmeler de olabilir.

Pazartesiden perşembeye kadar, sosyalleşmek için iyi olacak. Çünkü konuşmak ve dertleşmek için havanızda olma ihtimaliniz var. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyum içinde olacaksınız. Bu hafta sohbet ederken yanlış anlaşılmalar ve boş dedikodular yüzünden tartışmalardan kaçının. Bu günler aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zaman olacak. Çünkü her zamankinden daha hassas ve duyarlı hissedeceksiniz. Ağlamak için birisinin omzuna ya da ilişki danışmana ihtiyacınız olabilir.

Ayrıca BakınızBaşak Burcu Mart 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar, önümüzdeki hafta evinizden ve ailenizden duygusal destek alabilirsiniz. Her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedersiniz. Eşiniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz iyi olabilir. Böylece kendinizi rahat, güvenli ve güvenli hissedersiniz. Bu hafta evinizin mahremiyetinde samimi olmak için iyi bir zaman olacak. Ama şimdi iyi insan becerilerine sahipsiniz. Bu hafta ay güç, üstünlük ve başarı getirecek işler ile uğraşabilirsiniz. Ayrıca, açık fikirleri doğru yollarla ifade etme yeteneğiniz artabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status