Başak Burcu Haftalık Yorumu 12 Mart 2018 – 18 Mart 2018

Haftalık başak burcu yorumunda bu hafta güçlü bir yeni ay eş, evlilik, anlaşma, sözleşme ve açık düşman alanını tetikleyecek. Bu yeni başlangıçları gösterir. Bu değişiklik kişisel veya profesyonel sektörde olabilir. Yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Zaten ilişki içinde olan kişiler ilişkilerini geliştirmeye çalışacaklardır. Bu aynı zamanda kariyer sektörüdür, bu yüzden kariyer sektörü ile ilgili yeni başlangıçlar olabilir. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler ortaya çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Çünkü bu karmaşık bir zamandır.

Pazartesiden perşembeye kadar, kişisel, manevi ve maddi gelişim şeklinde fırsatlar sunulacak. Salı günü zirveye tırmanırken, finansal kazançlar mümkündür. Bu da toplam net değerinizi ve memnuniyet düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracaktır. Kişisel ve ruhsal gelişim, yaşantınızdaki bakış açınızı genişletmek için çalışma ve seyahat yoluyla olabilir. iyimserlik, iyi şanslar ve mutluluk getirir. Kadere ya da özgür iradeye inanıp inanmadığına bağlı olarak, ya şanslı olursun ya da pozitif düşüncen iyi bir servet kazanır.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, kutupsallaşmayı ön plana çıkarır. Bu, güçlü egonuzun istediğini elde etmenizi engelleyebileceği anlamına gelir. Başka insanlar sizin için işleri kolaylaştırmaz. Bu hafta zorluğa neden olan durumdan geri adım atmanın ve bu tepkileri neden insanlardan aldığınızı anlamanın zamanıdır. Bu yeni ay da uzun yıllar boyunca gömülü kalmış derin bir yara ortaya çıkarabilir. Fakat yeni keşifler ve daha yüksek öz farkındalık hızlı iyileşmeye yol açacaktır. Cumartesi meydana gelecek bu yeni ay, ilişkide başlangıçları tetikleyebilir.

Mars, romantizm, eğlence, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtmak alanına girecek. Yaratıcı projelerle ilgili yeni fikirleriniz olacak. Bu, kendi girişimleri için çok güçlü bir zamandır. Sosyal fonksiyonlar için fırsatlar da görülür. Lütfen becerilerinizi geliştirirken dikkatli olun.

Mars saldırganlığı gösterir, bu yüzden davranışınız çok agresif olabilir. Bu agresif davranış, takım arkadaşlarınızla tartışmalara neden olabilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insana karşı haksızlık yapmaktan kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status