Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Aralık 2020 – 13 Aralık 2020)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta aileniz için önemli olacak çeşitli mali harcamaları ve davaları tartışacaksınız. Bazılarınız bir emlak yatırımı ve daha fazlasını düşünüyor veya karar veriyor olabilir.

Bu hafta boyunca çocuklarla veya gençlerle daha fazla toplantı, sohbet veya etkileşiminiz olacak.

Bu yedi gün boyunca yaşanan sürprizler, bir şekilde geçmişinizle veya uzun yıllardır tanıdığınız insanlarla ilgili olacaktır.

Bu hafta boyunca daha dikkatli ve sorumlu olmanız gereken zamanlarda saf veya saf olmak mümkündür ve bu da hoş olmayan hatalara veya kayıplara neden olabilir.

Kirli ve bencil niyetleri olan veya sizi kendi çıkarları için kullanmaya çalışacak kişiler tarafından manipüle edilebilirsiniz. Niyetlerini hissetmeniz an meselesidir ve bu sizin açınızdan karşılık gelen bir tepkiye neden olur.

Başak burcunda doğanların aşk hayatı, özellikle partnerinizin olumlu niteliklerini takdir ediyorsanız ve sadece her birimizin sahip olduğu eksikliklere bakmıyorsanız, ilginç olacaktır.

Bu, romantik ilişkinizin geleceğini tartışmak, birlikte yaşama veya evlilik hakkında kararlar vermek için hayırlı bir hafta olacak.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2021 Yorumu

7 – 13 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca başka şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlarla yapılan haberler veya etkinlikler sizi şaşırtacak. Onlarla yapacağınız bağlantılar, önümüzdeki haftalarda bir gezi nedeni olabilir.

Başak kadınları işlerinde daha fazla sorumluluk alacak. Genç kadınlar, sıkı çalışmaları ve çabaları için önemli sonuçların, hak ettikleri bir övgünün veya ödülün tadını çıkarabilecekler.

Erkekler hoş olmayan bir ev ya da mülk sorunuyla uğraşmak zorunda kalacak. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan insanlarla ilişkiniz, maddi veya mali çıkarlara tabi olacakları için karmaşık olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status