Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Ekim 2020 – 11 Ekim 2020)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde bir erkekle, çoğunlukla finansal nitelikte veya önemli maddi maddi belgelerle konuşmalar veya ortak taahhütler yapacağınız bir hafta var. Akrabanız, iş ortağınız, bir kurum temsilcisi ve diğerlerinden para almanız mümkündür.

Bu hafta tanıdığınız bir kişinin kötü niyetli eylemlerini ortaya çıkaracak haberlerle paniğe kapılacaksınız. Ancak bu haftaki kötü haberler her zaman tam olarak aldığınız şey olmayacak. Duygularınızı ve tepkilerinizi serbest bırakmadan önce herhangi bir bilgiyi kontrol edin. Birçoğu, önemli bir mali durumu veya genel iş ilişkisini halletmek için halihazırda taahhütlerde bulunacaktır. Biraz gecikmeli olarak para almak mümkündür.

5 – 11 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta boyunca akrabalarınız veya yakın arkadaşlarınızla ilgili bir araya gelme veya eğlenme fırsatınız olacak.

Başak erkekleri, ailelerindeki önemli olaylar konusunda hevesli ve heyecanlı hissetme fırsatlarına sahip olacaktır. Bu, bir nişan için, bir düğün için, sevgili bir kadınla birlikte yaşamanın başlangıcı vb. İçin hayırlı bir hafta olacak.

Başak kadınları, uzun süredir durgun olan, çeşitli sorunlara ve daha fazlasına neden olan şeylerle uğraşırken onlardan daha fazla dikkat gerektirecek daha karmaşık ve hassas bir konumda olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status