Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Mart 2021 – 28 Mart 2021)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta yakın ve uzaktaki insanlarla yararlı ilişkiler ve ilişkiler geliştirme fırsatınız olacak.

Sadece profesyonel veya işle ilgili olmaları gerekmez, ancak size bazı faydalar sağlarlar, başarısı sizin için önemli olacak bir fikir geliştirmenize yardımcı olurlar.

Başak burcunun bazı aile üyeleri, kendi çocukları için daha büyük bir harcama yapacak.

Bu hafta boyunca, evinizdeki mobilyaları veya eşyaları değiştirmek, kişisel olarak veya evinizin rahatlığı için yeni şeyler satın almakla ilgili dürtüsel ve duygusal kararlar verme eğiliminde olacaksınız.

Kişisel eşyalarınızın (şemsiye, şapka, belgeler, telefon vb.) Halka açık yerlerde unutulmasını önleyin.

Hafta boyunca, akrabanız veya arkadaşınız olabilecek bir adamla ilgili bir telefon görüşmesinin veya haberlerin tadını çıkaracaksınız. Muhtemelen hayatında ilk başarıları şimdiden görülebilen olumlu bir değişim yaşanıyor.

Öncelikle bu hafta kendi mali kaynaklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bütçenizi dikkatlice planlamak ve mali zorluklardan kaçınmak iyi olacaktır.

Başak kadınları, planlarda, taahhütlerde ve hatta yaşam tarzınızda beklenmedik değişiklikler getiren beklenmedik stresli bir durumdan geçecekler. Bu hafta Koç, Aslan veya Yay burçları altında doğan insanlarla ilişkinizi sürprizlerle deneyimleyeceksiniz.

Erkekler hayatlarındaki tatsız bir durumu sona erdirmek için gururlarını bir kenara bırakıp zor bir taviz vermek zorunda kalacaklar. Hafta boyunca hamilelik, doğum veya çocukla ilgili başka bir durumla ilgili haberler veya bir olay sizi şaşırtabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status