Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Mart 2021 – 21 Mart 2021)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta inatçı ve inatçı doğası ile tanınan insanlarla iletişim kurmanız zor olacaktır. Sözlerle, hakaretlerle veya suçlamalarla sizi kolayca incitirler. Onlara bir şekilde karşı çıkmanız muhtemeldir, ancak sonuçları kesinlikle beğenmeyeceksiniz. Mümkünse bu ilişkiyi bitirin. Bu tür zihinsel ve duygusal tacize maruz kalmayı bırakın.

Bu hafta, ailenizden biriyle ilgili bir fikir veya plan konusunda beklenmedik bir hayal kırıklığı veya reddedilme yaşayacaksınız.

Tanıdığınız bir kişinin hayatında bir kaza veya hoş olmayan bir olay ile ilgili bir an panik veya stres yaşayabilirsiniz.

Bu hafta boyunca çoğunuz, aile bütçenizi iyileştirmek ve gelirinizi artırmak olan çeşitli vakalar hakkında konuşmak veya planlamak için zaman ayıracaksınız.

Bunun için fırsatlar eksik olmayacak ve hepsi daha fazla şey yapma isteğinize bağlı olacaktır. Buna göre, daha fazla çalışma gerektirecek ve boş zamanınızı sınırlayacaktır.

Hafta, özellikle belirli görevleri veya taahhütleri içerenler için kısa veya daha uzun mesafeler seyahat etmek için elverişli olacaktır.

Bu hafta boyunca birçok kişi, başka bir kasabadan alacakları paradan veya diğer iyi haberlerden memnun kalacak.

Kadınlar, ailevi sorunlara ve zorluklara daha kolay, sezgisel veya diğer insanların yardımıyla akılcı çözümler bulacaklar. Hafta, evinizde Kova, İkizler veya Yengeç burcunda doğan bir kişiyi barındıranlar için önemli bir olayla hatırlanabilir.

Hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınız şeylerle uğraşmak için birkaç riskli eylemde bulunmaya istekli olacağınız için erkekler her adımı dikkate alacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status