Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Aralık 2020 – 20 Aralık 2020)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta bir belge, sözleşme veya diğer idari konularla ilgili önemli planların ve davaların gelişimini yakından izleyeceksiniz.

Hafta boyunca, muhtemelen bir tür yer değiştirme veya ayrılma ile profesyonel bir ilişkinin veya kişisel ilişkinin sona ermesiyle ilgili olacak bir karar vermeniz gerekecektir.

Bu yedi gün boyunca, her sözünüz, kararınız veya eyleminizin iyi düşünülmesi ve hiçbir şeye aceleye getirilmemesi gerekecek.

Hafta boyunca akrabanız veya komşularınız olan kişilerle bir sorunu çözmeniz gerekecektir.

Genel olarak, son haftalarda sizi rahatsız eden tatsız şeyleri veya sorunları bitirmek için önünüzde elverişli bir hafta var. Daha önce hazır olmadığınız tavizler vermeye istekli olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2021 Yorumu

14 – 20 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu yedi gün boyunca bir toplantı, gezi veya ziyaretle ilgili şans veya diğer hoş duyguları deneyimleyeceksiniz. Bu haftanın haberleri işiniz, sosyal veya politik aktiviteleriniz için önemli olacak.

Başak kadınları, önceki işlerinden, yaratıcı veya ticari projelerinden insanlarla iletişim kuracak. Yeni bir faaliyet veya onlarla ilişki kurma fırsatı olabilir.

Erkekler, bir bebek, kendi çocukları veya akraba çevrelerinden bir çocukla ilgili ilginç haberler alacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status