Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Ekim 2020 – 18 Ekim 2020)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, meslektaşlarınız, yöneticileriniz veya müşterilerinizden oluşan çevrenizde yeni insanların görünme olasılığı vardır. Profesyonel taahhütleriniz, özellikle bir şey üretir veya ticaret yaparsanız, sizin için olumlu yönde gelişecektir.

Bu hafta gelişimi sizin için önemli olan planlarınızla ilgili toplantı veya sohbetlerden sizin için olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

Hafta içi, su burçları altında doğan bir kadınla ilginç deneyimler öngörüyor.

İster gelir ister gider olsun, parayla ilgili beklentilerinize dikkat edin. Mali alanda geçici endişeler ortaya çıkabilir.

Hafta boyunca, akraba çevrenizdeki bir adamla ilgili önemli bir karar vermeniz veya bir göreve daha ciddi bir şekilde girmeniz gerekecektir.

12 – 18 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta boyunca Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan bir kişiyle ilgili bir deneyime özellikle dikkat edin.

Başak kadınları, büyük olasılıkla erkek olmak üzere sevdikleri biri için önemli bir satın alma veya hediye yapacak.

Başak erkekleri çoğu zaman şaşkın bir ruh hali içinde olurlar, aksi halde güvensiz, daha çok üzgün olurlar. Tüm bunlar, evinizdeki veya aile ilişkilerinizdeki bazı sorunlar ve komplikasyonlardan kaynaklanıyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status