Başak Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır?

Bu zorlu başak burcu erkeğinin ne zaman neleri seveceğini ya da nelerden nefret edeceğini kestirmek hayli zor! Bir kadında neler aradığı her ruh halinin değişmesi ile birlikte o da değişecektir. Mesela; üzgün olduğu zamanlarda neşeli ve yüzü hep gülen kadınları ararken, mutlu olduğu zamanlarda daha farklı şeyler bekleyecektir.

Sözlerin gücüne her zaman inanan başak burcu erkekleri için yalan ihanet ile eş değer! Kendilerini aldatılmış gibi hissetmeleri duygusal yönden çökmelerine sebep oluyor. Onlar çökünce de hayatlarındaki kadının ışığı sönmüş gibi bir şey ya da buna benzer bir hal oluyor.

Başak erkeğinin kafasının hep rahat olmasına çok çok önem verdiği doğrudur. Bu nedenle çok fazla konuşkan bir kadın tercih edeceklerini pek düşünemiyoruz. Az ve öz konuşup, bazı zamanlarda oluşan sessizlikler ile barışık olan bir kadın tam da onlara göre! O sessizlikleri doldurayım falan demeyin sakın! Bırakın da anın tadını biraz da susarak çıkarın. Gözler ile de konuşabilmenin mümkün olduğuna inanan bir erkeğe denk gelmişsiniz hazır!

Başkalarının hayatları ile haddinden fazla ilgilenen kadınlar onlardan uzak dursun! Sürekli kendine bakan ve kendi ile yarışan bir kadının hayatta daha başarılı ve çekici olacaklarını iddia ediyorlar hiç şüphesiz! Bu da kendini geliştirmeyi seven bir erkek olduklarının kanıtı. Bu yüzden hayatınızda ne kadar boş ve saçma diyebileceğiniz şey var ise bu adamla beraber olduğunuz andan itibaren yavaş yavaş onları yok etmeye başlasanız iyi edersiniz çok.

Evin içinde oturmak pek fazla bu erkeklere göre değil. Evcimen olmadıklarını söylemek istemiyoruz! Tam evlenilecek bir adam olabilirler. Orada sıkıntı yok! Fakat demek istediğimiz; farklı şeyler denemekten asla vazgeçmeyecek bir yapılarının olması. Bu da evde oturarak pek mümkün değil takdir edersiniz ki.

Hem atalarımız mutluluğu bekleyerek ölmediler, mutluluğun peşinde koşarlarken öldüler!!! Temiz olmak!!! Bu madde bütün diğerlerinin önüne geçer bizce. O derece kuvvetli bir madde, bizden söylemesi. Tertip ve düzen, temizliğin ardından gelen harika ikili! Başak burcunun olmazsa olmazlarındandır. Yoksa nefes alamaz! Boğulur. İçi kaldırmaz. Ezilir, büzülür, içi almaz!

Bakınız: Başak Burcu Erkeği Neden Susar?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status