Başak Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

Başak burcu erkeği fazla zeki olan bir erkektir. Bu sebepten dolayı sizin saçınızdan tutun her adımınıza ve her kelimeniz dahi dikkat edecektir. Bu erkekler her zaman bakımlı olan kadınların hoşlandıkları için siz eğer ki onun dikkatini çekmek istiyorsanız muhakkak kendinize özen göstermeli ve bakım uygulanmakta geri kalmamalısınız.

Başak burcu erkekleri her zaman güçlü olan kadınlardan etkilenmektedir. Eğer ki onu etkilemek istiyorsanız tuttuğunu koparan ve her daim başarısının peşinden giden bir kadın olmalısınız. Aynı zamanda siz onun peşinden koşarsanız onun hiçbir şekilde dikkatin çekemezsiniz. Zor olanı seven bu erkek dikkatini çekeceği kadının zor olmasını istemektedir.

Bakımlı olan kadın dikkatini çektiği gibi aynı zamanda bununla birlikte doğal olan kadında dikkatini çekmektedir. Yani bunların ikisi bir araya geldiğinde doğallığını ve bakımını yine beraber koruyan kadın her zaman dikkat kaynağı olur. Hele kim size aşık olursa sizin için ve ikiniz içinde güzel bir gelecek olması için elinden ne geliyorsa hepsini yapacaktır.

Eğer ki bu erkeği etkilemek istiyorsanız onu her zaman o ne anlatırsa anlatsın onun için ona iyi bir dinleyici olduğunuzu göstermeniz gerekecektir. Öyle olan bir kadın her zaman dikkatini çeken kadındır. Aynı zamanda karşısındaki kadın ne kadar kendini geliştiren bir kadın olursa bu erkeğin her zaman dikkatini çeken kadın olmayı başarır. Bu sebepten dolayı bu erkeği elde etmek isteyen kadının sürekli olarak kendini geliştirmek isteyen bir kadın olması tavsiye edilir.

Başak burcu erkeği son derece sorumluluk sahibi olduğu için sizin de aynı şekilde sorumluluk sahibi olmanızı istemektedir. Fazla gözlemci olan bu burç erkekleri sizin bu konuda davranışlarınızı sürekli belli etmeden kontrol edecektir. Her zaman hal ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini söylemeden edemeyeceğiz.

Bakınız: Başak Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status