Başak Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Tabi ki de ayrılıkların zor olduğunu herkes kabul eder. Salya-sümük bir köşede kendini kapatanlardan tutalım da kendini gezmelere verenlere kadar etkisini çeşit çeşit gösterir. Tabii dünyadaki insan sayısını hesaba katacak olursak; insan sayısı kadar tepkilerin de geleceğini tahmin etmek hiç zor değil. Ve bu tepkilerin arasında bizce en güzel olanı başak burcu erkeğine ait işte.

Başak burcu erkeklerinin yüreği o kadar yüce ve nazik ki! Giderken bile kimseyi kıramıyor! Bu yüzden hep o kırılıyor ve kolay kolay terk de edemiyor zaten.

Korkusu hep aldatılmak olan başak burcu hiç değilse bunu yaşamadığı için ayrılıkta kendini teselli edecek gücü bulabilir. Yalnızlıktan nefret ederken yavaş yavaş bununla yaşamayı öğrenmesi gerektiğinin farkına varır. Ve belki de yaşadığı acı tecrübeler onu bir sonraki kötü ilişkisinde ki Allah ondan uzak etsin terk etme cesareti bile verebilir. Yani zamanla tecrübe ede ede evet bu nahif adam bile terk edebilir!

Başak erkeği terk etmeye alıştıktan sonra da tabii ki kafası çok karmakarışık olacak! Zira terk etmeyi daha yeni öğrendi. Tıpkı emeklemeyi ya da yeni yeni adım atmayı öğrenen bir bebeğin yaşadığı heyecan gibi… Dolayısıyla terk ettiğinde bu adam heyecanına yenik düşüp geri dönebilmesi oldukça muhtemel. Zaten bu adamın muamma ile uzaktan yakından bir alakası olmaz! Her zaman net olmuştur. Ayrılık bu netliğine gölge düşüreceğinden pişman olacaktır.

Yine de terk ettiyse geçerli bir sebep aramak da anlamsız. Dedik ya çok keskin çizgileri olan bu gibi erkekler bazen sırf öyle hissettikleri için terk ederler. Fakat; bu onları oldukça rahatsız eder. Yani; biraz başına buyruk davranışları onları terk etmeye sürükler diyebiliriz bir ikinci sebep olarak. Düşünmeden hareket ettikleri zamanlarda terk ettiklerinde de geri döneceklerdir.  Özürler dileyerek hatta! Fakat; ellerinde terk etmeleri için geçerli şöyle yürekten bir sebepleri de varsa, işte o vakit yanlarına yaklaşamazsınız. Gittiler mi öyle bir giderler ki… Öyle bir arkalarına bakmazlar ki… Acıdan gebereceklerini bilseler geri adım atmazlar! O kadar sarsıcı olmayın bu adamlara!

Bakınız: Başak Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status