Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

Başak burcu denilince akla “titizlik” geliyor, durum böyle olunca başak burcu erkeği de hijyen konusunda hassastır. Peki, başak burcu erkeği nelerden hoşlanmaz? Çevresindekilerin dağınık tutumları ve titizliğe önem vermemeleri onu çileden çıkarabilir, bulunduğu ortamda eğer, titiz olmayan kişiler ile aynı ortamı paylaşıyor ise onların temiz ve titiz olmayışı başak burcu erkeğini hayli rahatsız edecektir.

Detaylara aşırı derecede takılır “simetri” hastalığı genelde başak burçlarından çıkar, detaycı bu burç erkeği dağınıklıktan da hoşlanmayacaktır. Herhangi bir konuda pratik düşünebilir ve kolay çözümler bulabilir bu durum da genellikle zekalarına güvenirler ve karşı tarafın düşüncelerini dinlemeyebilirler kendi düşüncelerini doğru kabul ederek karşı tarafa da bunu kabullendirme yolunda bulunurlar.

Başak burcu erkeğine kendi düşüncenizi kabullendirmek ve o düşünce yolunda bir plan doğrultusunda ilerlemek ise hedefiniz bu durumdan vazgeçin çünkü, başak burcu erkeği kendi düşüncesinden taviz vermeyecek ve kendi kararlarından geriye adım atmaktan hoşlanmayacaktır.

Tüm bu kararlı tutumun aksine girdiği ortamlarda gözde ve eğlenceli insanlardır. “Şen şakrak” tabiri başak erkeği için geçerlidir, bulunduğu ortamda ki kişileri neşelendirmekten büyük keyif alır, eğlenceli bir burç olan bu başak burcu erkeğinin morali kolay kolay bozulmaz keyfi yerindeyken daima pozitif düşünür. Yalnız bu burç eleştiriden hoşlanmaz.

Çalışkan ve hırslı yapıya sahiptirler, başarıya ulaşmayı hedef ettikleri için hantal ve çalışmayı sevmeyen kişileri de haz etmezler. Özgür ruhludurlar, kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Değişeme daima açık oldukları için gelenekçi yapıya sahip değişime kapalı kişilerden hoşlanmazlar.

Bakınız: Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status