Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Çok duygusal ve titizdir. Bu burç insanı pek çok burç ile anlaşabilir. Çok uyumlu bir burç olduğu için genellikle her burç ile anlaşır. Fakat onun titiz yapısı, ikizler burcunun dağınıklık özelliği ile ters düştüğü için bu ikili bir araya geldiğince bazen sorun çıkabilir.

Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da çok titizdir. Her şeyi çok ince düşünür ve hayatını planlı yaşamayı tercih eder. Düşünüldüğünü ve sevildiğini hissetmek ister. Temiz ve tertipli insanları çok sever ve genellikle bu tavırda insanlarla arkadaşlık eder.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Başak burcu erkeği, dürüst ve yalan söylemeyen insanlarla çok iyi anlaşır. Pahalı hediyelerden hiç hoşlanmaz. Onun için önemli olan hediyenin büyüklüğü değil kendisi için ne kadar uğraşılmış olduğudur. Aynı zamanda çok iyi bir eş ve çok bir baba adayıdır. Hayatın her alanında sorumluluk sahibi olmayı sever. Mutlu bir yuva kurmak en büyük hayalidir. İş hayatında başarılı olmak onu çok mutlu eder. Ama asla aşırı hırsları yoktur.

Hiçbir zaman işi için sevdiklerini ihmal etmez. Sadelikten ve doğallıktan hoşlanır. Onun yanında ne kadar samimi davranırsanız o kadar sizi daha çok sevecektir. Her zaman sadakatlidir ve sadakat ilişkilerinde olmazsa olmazıdır. Bu nedenle başak erkeğine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Ev işlerinde de eşine yardım etmeyi büyük bir zevkle yapar.

Hiçbir zaman eşini yalnız bırakmaz. Saçmalayan ve boş konuşan insanlardan nefret eder. Doğrusunu bildiği yanlışları dinlemekten büyük keyif alır ve bu keyfi sonuna kadar sürdürür. Başak burcu erkekleri ile mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Onun için sadece önemli olan şey mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktır. Güvendiği insanı hayatına ortak eder.

Erkeklerin dünyasını anlamak, biz kadınlar için oldukça zor görünmektedir her daim. Çünkü hep ulaşılmaz gibi oldu düşünceleri. Asla kafalarının içinde neler döndüğünü anlayamayacağımızı sanarız. Fakat tahmin etmek hiç de zor değildir. Hele ki karşınızdaki erkeği tanıdıktan sonra. Eğer karşı tarafı az da olsa tanımış iseniz, biraz araştırma ile istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Bu konuda burçlar ilk başvurulan yer olabilir.

Karşınızdaki erkeğin burcunun özellikleri ile onunla ilgili az çok bilgi sahibi olabilir ve nelerden hoşlandığını bilebilirsiniz. Örneğin başak burcundan bir partneriniz var ve ona hediye alacaksınız yada bir sürpriz yapacaksınız, nelerden hoşlandığını nasıl şeyler sevdiğini, burcundan yardım alarak öğrenebilirsiniz.

Başak burcu erkeği yapı olarak titiz, disiplinli, eğlenceli, ağırbaşlı tavırları ile saygınlık kazanmış bireylerdir. Yaşamayı oldukça severler. Fakat onu bile belirli bir düzen içinde yaparlar. Onlar için görünmez sınırlar vardır. Bu sınırlar ile kime nasıl davranacaklarını belirlerler. Herkesle iyi anlaşıp sevilirler, dobradırlar, fakat hayatlarında arkadaş olarak tek tük insan barındırırlar.

Dışardan bakıldığında herkesle dost gibi görünür, herkes sever ve sayar. Fakat onların kafalarında sahteleri, yapmacık olanları, gerçek dost olanları bellidir ve belirli bir kategoride değerlendirilir. Özetle prensipli insanlardır. Neyin ve kimin ne olduğunu bilirler fakat bilmezden gelirler. Onlara onlar gibi davranırlar. Kendi içlerinde adalet terazisi bulunur onların.

Bu yüzden sadelikten yana olup abartı bir hayattan uzak durmaya çalışırlar. Eğlenmeyi sadece istedikleri kişiler ile severler, müzik dinlemekten hoşlanırlar. Ayrıca piknik yapmak, yemek yapmak, aileleri ile vakit geçirmek, inandıkları şeyi yapmaktan zevk alırlar.

Puzzle gibi zaman alan oyunları değil hep beraber oynanan tabu gibi oyunlar daha çok hoşlarına gider. Satrançtan ise tavla oynamayı yeğlerler. İşleriyle uğraşmaktan, kariyer yapmaktan hoşlanırlar. Üzerlerine düşünmesini, çocuk gibi sevilmeyi severler.

Bakınız: Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status