Başak Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

Aylık başak burcu yorumunuzda bu ay, çeşitli zorlukların veya başarısızlıkların sonrasında hakkınız olan farklı neşe nedenleriniz olacak. Stabilize etme veya başarıya ulaşma şansı verilecek. Önünüzde, hayatınız için önemli olacak bir değişimin gerçekleşmesi için elverişli bir ay var.

Ekim, niteliği ne olursa olsun bir davanın gelişmesi için hayırlı bir ay olacaktır. Bununla birlikte, ailenizden biriyle bir ilgisi olan para konusunda hayal kırıklığına uğrayabilir veya aldatılmış olabilirsiniz.

Bu ay boyunca, uygulama için ön planların ve görevlerin organize edilmesi size pek yardımcı olmayacaktır, bu da bunları yapmamanız gerektiği anlamına gelmez. Her zaman sürpriz faktörü aklınızda bulundurun.

Ekim, mesleki ve ticari ilişkilerinizin gelişmesi için uygun bir dönem olacaktır. Eylemlerinizde çok fazla hırs ve tutarlılıkla başarıya ulaşabileceksiniz.

Kötü haberler alacaksınız veya akrabanız olan veya ailenizle bir bağlantısı olan biriyle ilgili zor bir olay yaşayacaksınız.

Başak burcunun bazı temsilcilerinin evlilik ilişkileri karmaşık olabilir. Bu, esas olarak istikrarsız, sorunlu sorunları olan veya son aylarda çok fazla strese maruz kalan kişileri etkileyecektir. İlişkinizdeki yeni bir kriz, evliliğinizin geleceğini sorgulayabilir.

2020 yılının Ekim ayında yeni koşullar nedeniyle verdiğiniz sözlerden birinden vazgeçeceksiniz. İşyerinizdeki her türlü maddi veya fikri hırsızlığa karşı dikkatli olun.

Ekim ayında, çoğu duygu ve ruh haliyle ilişkili olarak evde toplanacak.

Başak kadınları, kişisel veya aile mali durumlarını dengelemek ve organize etmek, ev rahatlığı için veya kış sezonu için önemli şeyler satın almak için uygun bir zamana sahip olacaklar.

Başak erkekleri aile ilişkilerinde kurnazlıktan veya manipülasyondan kaçınmalıdır çünkü bu onlara bir bumerang gibi geri dönecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status