Başak Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

Aylık başak burcu yorumunuzda bu ay ilişkinizi biraz gerginleşebilir ve devam eden aşk ilişkinizdeki sorunlara çözüm bulmalısınız. Muhtemelen jinekolojik veya ürolojik sağlık sorunları olacaktır. Ortak bir mal veya eşyalar kullanıyorsanız, özellikle bazı kişilerle bazı istenmeyen anlaşmazlıklar veya sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu ayda, yeni ve eski arkadaşlar Yılbaşı tatili sırasında hem de ayın geri kalanında çeşitli duygusal anlar yaratacak. Beklenmedik ve garip bir şekilde yeni bir dostluk yaratmak mümkündür.

2017 yılının Aralık ayında başak burçları ailede genç insanlar ile aranızda bazı çatışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Onların görüş ve isteklerini anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Karşı tarafın neyi ima ettiğini anlamayabilir, yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Bu ayın masrafları elbette daha büyük olacak. Birilerine hediyeler alabilirsiniz. Büyük ev faturaları veya ev onarım ihtiyaçları ortaya çıkacaktır. Eviniz için gerekli bazı malzemeleri almanız gerekebilir.

Gayrimenkul alanında araştırmalar yapabilirsiniz. Yeni lüks ürünlerin satışı veya satın alınması da görülüyor. Aile mallarının durumunu tartışacaksınız. Aile toplantıları da görülür. Sorumluluklarınızla dikkatsiz olmalısınız.

Mars, kısa yolculuklar, kısa dersler, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji, elektronik ve yazı işleri alanında üçüncü eve taşınacak. Bu ev kendi girişimleriyle ilgileniyor. Kendi girişimlerinizi düşünürsünüz. Kısa projeler ve kısa yolculuklar da görülüyor. Sosyal hayatınız şu an çok aktif olacak. İletişimde yanlış anlaşılmalar da ortaya çıkabilir. Bu ay iletişimle ilgili faaliyetler için yoğun bir ay olacak.

Başak Burcu Aralık 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında partnerinizin sözünü dinlemek, onun isteklerine öncelik vermek isteyebilirsiniz. Ay boyunca aranızdaki sorunları aşmak için çaba harcayacaksınız. Bitmiş ilişkiler de yeniden gündeme gelebilir. Ancak yeni bir ilişkiye açık olmayabilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Dolunay 10.evinizde kariyer, sosyal statünüz, patronlarınız, yetki ve hırslarınızı tetiklenecek. Bu, sezgilerinize göre gitmek için harika bir zaman değil. İş yerinde önemli olaylara sahip olacaksınız. Patronlarınız yeni fikirlerle gelebilir. İtaatkar ve özenli olmalısınız, aksi takdirde işyerinde bazı karmaşık durumlar olabilir. Yeni bir rol veya yeni bir proje düşünebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status