Başak Burcu 2022 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Doğum tarihiniz 23 Ağustos ile 22 Eylül arasındaysa, burcunuz Başak.

Başak Burcunu 2022 Yılında Neler Bekliyor?

Hayatınız üzerinde kontrolü sürdürmek için katı bir nezaket anlayışınız var ve mesafenizi korumayı tercih ediyorsunuz. Varlığınızı ayrı bir sadakat ve bağlılık yoluyla empoze etmeyi tercih ederek, muzaffer başarıları ve zorlu zaferleri başkalarına bırakıyorsunuz.

Burç, kariyerinizin ve oradaki tüm hedeflerinizin ve ideallerinizin 2022 yılı boyunca Başak’ta ön planda olduğunu gösteriyor. Ayrıca, daha fazla fırsat ve daha fazla genişleme sunan uğraşlar, terfiler, iş değişiklikleri de bu odakta yer almaktadır. Doğal olarak detay odaklı ve pratik olmak, hayatınızın bu önemli alanına tonlarca enerji katan gezegenlerin rehberliğinde çok az sorun yaşayacaksınız.

Daha güçlendirici çabalara yer açmak için değiştirmeniz gereken alışkanlıklar ve rutinler biraz daha zor olabilir. Esneklik, duygusal bağlılıklar ve kendini güçlendirme, bu yılın tekliflerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Hem ay tutulması hem de güneş tutulması işe kendi kozmik dokunuşlarını da ekler.

Sezgiler ve hisler, Haziran ayındaki ay tutulmasının sihirli araçlarıdır. Ne istediğinizi bilmek ve bu idealleri yaratacak yeteneklere, becerilere ve güce sahip olduğunuzu bilmek… bu dönemi gelecek vaat ediyor. Anahtar dönemler, Haziran ve Kasım aylarında, ikincisi ile vaat edilen yoğun sohbetlerle bulunur.

Her şey, dünyanızda hayallerinizi ve ideallerinizi paylaşan kişilerle daha derin seviyelerde bağlantı kurmak ve duygularınızla daha açık olmayı öğrenmekle ilgilidir. Aralık ayındaki tam Güneş tutulması evinize güç katar. Bu samimi (ve önemli) ortamda değişiklikler garanti ediliyorsa, yıl sonuna doğru bunların daha olası ve daha olası hale geldiğini hissedeceksiniz.

Aşk tahminleri:

Anahtar ilişkilerdeki duygusal ilerleme, yaklaşık Nisan ortasına kadar istikrarlı ve olaysız olacak, Başak: 2022’nin başlarında sevdiklerinizden nazik sözler, vaatler ve ilgi çekici teklifler, ancak çok az somut eylem bekliyorlar. Ancak endişelenmeyin: gezegensel hareketler, dramatik ve hızlı ilerlemenin 21 Nisan’dan kısa bir süre sonra geleceğini ve önümüzdeki 3 yılın büyük bölümünde devam edeceğini güçlü bir şekilde gösteriyor.

Pek çok Başak burcu, bu yılı kilit ilişkilerde büyük bir atılım olarak deneyimleyecek: yakın arkadaşların ve sevgililerin kısa süre içinde oldukça ilgili bir aile üçgenleri veya sosyal sorunlar dönemini geride bırakmalarını bekleyin.

Romantik tutkular ve paylaşılan niyetler, Nisan ortası ile Haziran başı Başak arasında bariz ve sosyal olarak inkar edilemez hale gelecek ve ardından hızla revize edilmiş ev taahhütlerine veya değişen aile dinamiklerine doğru ilerleyecektir. Bu zamanı sevdiklerinize içsel düşüncelerinizi ve uzun vadeli hayallerinizi bildirmek için kullanın: olumlu iletişimler, ayrıntılı tartışmalar ve yeni yakınlık seviyeleri artık önemli ilişkileri ileriye taşıyacak.

Bekar Başaklar, bu yıl yeni ilişkilerin gelişine eşlik etmek için önemli yer değiştirme, ortak konaklama veya hızlı finansal değişiklikler bekleyebilir: Haziran ayının sonuna kadar bir dizi hayati ev veya güvenlik kararının en önemli öncelik haline gelmesini bekleyebilir. Ağustos sonundan sonra sevdiklerinizle öngörülebilir bir düzene oturun: astrolojik olarak bu, yeni ev alışkanlıkları, sosyal anlaşmalar veya uzun vadeli romantik beklentiler yaratmak için önemli bir zaman olacak.

Romantik partnerlerden gelen belirsiz öncelikler veya kaçınılmaz sosyal komplikasyonların son aşaması artık sona eriyor. Sevdikleriniz bu yıl hayatlarında ince ve kapsamlı iyileştirmeler yapmak için oldukça motive olacaklar, Başak: 2022’nin sonbahar ve kış ayları boyunca anlamlı ilerlemeler ve değerli ev anlaşmaları bekliyoruz.

Sağlık, 2022 iyimser olmayı vaat ediyor yıl. Sindirim sistemi ve karaciğerde özel bir hassasiyet oluşur, bu nedenle bu yıl beslenmenize ekstra özen gösterilmesi önerilir. Yağlı ürünlerden ve kızarmış yiyeceklerden, işlenmiş tahıllardan ve genel olarak yüksek kalorili besinlerden kaçının. Ağır yemeklerin de faydası olmayacaktır. Karın ağrısı ve mide ekşimesi, hafif hazımsızlık veya yüksek kolesterol ve hatta karaciğer yağlanması riski vardır. Bu yüzden doğru beslenmede ısrar ediyoruz.

Vücut iyileşmesi için en iyi zaman yaz aylarıdır, özellikle Temmuz ve Ağustos ayları, bu nedenle korktuğunuz bir tedaviyi uygulamak istiyorsanız veya müdahaleye karar verdiyseniz, bu aylar kolay bir iyileşme için elverişlidir. Bazı rahatsızlıkları önlemek veya basitçe çoğu zaman iyi hissetmek, güçlü bir bağışıklık sistemine ve her gün bol enerjiye sahip olmak istiyorsanız, SPA tedavilerini, alternatif terapileri deneyebilir ve ayrıca türünü arayabilirsiniz. size neşe ve zevk getiren hareketin

2022 yılı, bir yaşam tarzı geliştirmeyi, kendi bedeninize daha fazla dikkat etmeyi ve onun gönderdiği sinyalleri anlamayı hedefliyor. Para ve Kariyer Mali durumunuza ve kişisel güvenlik duygunuza dokunan iş, iş, iş ve orada bulunan olanaklardır. Bu yıl, sizi geride ve/veya aşağı çeken eski engellerden ve yanlış anlamalardan kurtulma dönemi olacak.

Üstlerinize ve etkili diğer kişilere biraz daha ruhunuzu ve güveninizi gösterin. Biraz daha yüksek bir sesle fikirlerinizi paylaşın ve fırsat bulursanız lider rolüne adım atın. İşinizin ve sahip olduğu tüm olanakların kontrolünü elinize almak, 2022’nin iş çabalarınız alanında dönüşümsel olabileceğini vaat ediyor.

Fikirlerinizi biraz daha yüksek bir sesle söyleyin ve fırsat bulursanız lider rolüne adım atın. İşinizin ve sahip olduğu tüm olanakların kontrolünü elinize almak, 2022’nin iş çabalarınız alanında dönüşümsel olabileceğini vaat ediyor. Meslekte veya işte heyecan verici bir değişiklik gündemde olabilir. Size sunulanı kabul etmeye fazlasıyla hazır olduğunuza inanın.

2022 Aylara Göre Başak Burcu

Ocak – Bu ay, bekleyen birçok aktivite ile oldukça hareketli olacak. Bazılarına başlamanız ve bazılarını tamamlamanız gereken birçok göreviniz olacak.

Şubat- Ayın ilk on yılında iletişim, bilgi ve yeni şeyler öğrenme evi harekete geçecek.

Mart – Bu ay Başak burcuna iletişimi, veri toplamayı, mesleki eğitim sınıflarını ve finansal durumu kolaylaştıran önemli olayları ve yönleri getiriyor.

Nisan – Bilgi birikiminde yeni bir aşama ve önümüzdeki iki hafta tüm iletişim süreçlerinde, proje desteklerinde, mülakatlarda ve kişisel çalışmalarda önemlidir.

Mayıs – Önümüzdeki üç hafta boyunca profesyonel bir eğitim kursuna devam edebilir ve eşiniz, aile üyeleriniz, meslektaşlarınız veya arkadaşlarınızla iletişim kurma şeklinizi gözden geçirebilirsiniz.

Haziran – Uzlaşmanız gerektiği anlamına gelse bile, yaşam hedeflerinize odaklanıyorsunuz.

Temmuz – Performansınız, meslektaşlarınızın ve üstlerinizin performansıyla ve onlarla ne kadar iyi geçindiğinizle dolaylı olarak bağlantılı olabilir.

Ağustos – Bekar Başaklar bu ay büyük aşklarını bulabilirler. Duygularınız bu dönemin çoğunda daha yoğun olabilir.

Eylül – Tüm ay boyunca arkadaşlarınız ve akrabalarınız daha fazla para kazanmanız için iyi bir ilham kaynağı olacak.

Ekim – Dinlenmek ve dinlenmek için boş zamanınızı değerlendirin. Olumlu şarj için kısa tatiller yapın.

Kasım – Fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Uzun süreli çabadan kaçının, aynı zamanda çok fazla dinlenmekten kaçının. Bu ikisi arasında bir denge oluşturmaya çalışın.

Aralık – Zevkler veya partiler söz konusu olduğunda bütçenize sıkı sıkıya bağlı kalın çünkü yıl sonuna doğru mali açıdan şans sizden yana değil.

2022’de Kendinizi Olumlu Yollarla Değiştirin

Rutinler, artık değerler üzerinde dursa da, hala değişim bölgesidir… hatta Aşk ve romantizm bile. Geçmişte yapılan çabaların beklenmedik ödülleri ve getirileri, sizi bekleyen hoş sürprizlerden bazıları olabilir.

Gününüzü yaparken tesadüfi karşılaşmalar…işle ilgili ilişkiler ve içinde bulunduğunuz her gün dünyanın hemen hemen her anı bol olasılıklar barındırabilir. Akışla devam edin. Bu alan, dünyanızın, yukarıdaki paragrafta vurgulandığı gibi, değişimi ve büyümeyi tutan, işle ilgili, rutin odaklı günlük bölümünde bulunur.

Bu, geçen yıldan veya önceki yıldan farklı değil ve odak, mucizeyi şu anda görmek ve tutmak üzerinde olmaya devam ediyor. O uzak ufukta, şu anda bulunduğunuz yerde yaratabileceğiniz, inşa edebileceğiniz ve inanabileceğiniz şeyler konusunda hiçbir şey yok.

Sonuçlar Kariyer….iş…iş…avokasyon, 2022’de en önemli gelecek yönelimini görüyor. Bu odak, ay ve güneş tutulmaları tarafından vurgulanan ve Satürn tarafından güçlendirilen aynı alana geri dönüyor. Gündeminizi oluşturma zamanı….ve onu kovalama zamanı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status