Başak Burcu 2021 Önemli Tarihler ve Tutulmalar

Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür, Yengeç burcu 2021 ve yorumu üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacak. Bu geçişler, 2021 boyunca birkaç günü büyük ölçüde etkileyecek. Merkür gezegeni, Başak olarak doğan her bireyin eylemleri, duyguları ve aynı zamanda enerjisi üzerinde de etkili olacak. Başak Burçları 2021, her Başak burcunun Başak burcu için 2021 için aşağıdaki önemli tarihleri ​​hatırlamasını önerir.

08 Ocak 2021 – Merkür, Kova burcunda. Bu günde, Merkür girişi size kuralları çiğnemekten mutluluk duyuyor. Başak burçlarının bugün beklenmedik bir şey yapma arzusu duyacaklardır, bu onlar için gariptir. İşten izin alıp, kendinize bir gün ayırmak?

10 Şubat 2021 – Mars’la dört evrede Merkür. Bu transit esas olarak düşüncenizi etkileyecektir. Bununla birlikte, bazı sorunlara abartılı ve agresif bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Bugün, ailenizdeki veya çalıştığınız işyerindeki çatışmalara dikkat etmelisiniz.

14 Şubat 2021 – Jüpiter ile birlikte Merkür. Bugün yeni bir şeye başlamak için ideal bir gün. Verilen geçiş bilişsel yetenekleri açar, iyimserlik ve olumlu düşünme getirir. Eğlenebilirsiniz, ama aynı zamanda yeni bir şey veya geliştirmek istediğiniz bir şey üzerinde çalışabilirsiniz.

15 Mart 2021 – Merkür, Balık burcuna girdi. Bugün hayatınızda romantik ve şiirsel yönünüz açıldı. Dünyaya farklı bir şekilde ve çok olumlu bakacaksınız. Bugün güçlü duygulara ve duygularınızı ifade etmeye kuvvetli bir şekilde eğilimli olacaksınız.

04 Nisan 2021 – Merkür gezegeni Koç burcuna giriyor. Bu gün içinde önemli kararlar verebilirsiniz. Çalışma pozisyonunuzu iyileştirmek için istekli olacak ve iletişim becerilerinizi kullanabileceksiniz. Evet, tek bir gün bile yönetiminizin veya iş arkadaşlarınızın size bakışını değiştirebilir.

19 Nisan 2021 – Merkür Boğa burcuna girdi. Bugün inatçılığını gösterebilirsin. Sizin için neyin en iyi olduğunu bilirsiniz, böylece düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

25 Nisan 2021 – Venüs gezegeni ile birlikte Merkür. Bugün, en derin duygularınızı ifade etmenin doğru zamanı. Sevdiğiniz kişiye, onun hakkında gerçekten ne hissettiğinizi söylemenin tam zamanı. 2021, çocuklarınıza dikkat edin ve sizin için evrenin merkezi olduklarını onlara gösterin.

04 Mayıs 2021 – Merkür İkizler burcunda. Geleceğiniz için önemli olan her türlü bilgiyi işleyebileceksiniz. Bugün kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz, ancak iyi ruh halinizin ve olumlu düşüncenin sizi terk etmesine izin vermeyin.

11 Temmuz 2021 – Merkür, Yengeç burcuna girdi. Bugün istediğin gibi harcama hakkına sahipsin. Tembel iseniz, bunu zayıf yönünüz olarak değil, iyi bir dinlenme fırsatı olarak kabul edin. Siz de kendinizi biraz şımartmaya hakkınız var. Bugün kendi başınıza hareket edin.

28 Temmuz 2021 – Merkür Aslan burcuna girdi. Bugün, öğrendiklerinizi tavsiyenize ihtiyacı olan birine devretme fırsatınız olacak. İyi bir ruh hali yaymada başarılı olacaksınız ve bugün herkes şirketinizde olmak isteyecek.

11 Ağustos 2021 – Merkür Başak. Başak burcu, organize etmenin gününüzü işaretleyeceğini söylüyor. İhtiyacı olanlara yardım edeceksiniz. Birinin sizin için alışılmadık bir konuda yardıma ihtiyacı olursa, endişelenmeyin. Kolaylıkla yapacaksın.

30 Ağustos 2021 – Merkür Terazi burcunda. Sorularınızın cevaplarını, özellikle içeride arayın. Başak burcu, günümüzde kavga çıkarmak veya ilişki sorunlarını çözmek uygun olmadığını belirtiyor. Başkalarının duygularını anlamaya daha fazla odaklanın.

05 Kasım 2021 – Merkür Akrep burcuna girdi. Bugün iletişimsel ve tutkulu tarafınızı özgür bırakın. Sevdiklerinizin elini tutun ve birlikte konuşun. Ailenizi bugün arayın ve sevdiklerinizin nasıl hissettiğini görün.

24 Kasım 2021 – Yay burcundaki Merkür. Her ayrıntıya odaklanmak zorunda değilsin. Bugün, ev rahatlığında kaygısız bir duygu ve rahatlamaya ait olmalı. Belki de favori kitabıyla sıcak bir banyoda.

13 Aralık 2021 – Oğlak burcundaki Merkür. Düzenliğiniz, organizasyon ve mükemmellik ile olan ilişkiniz bugün değer verdiğiniz biri tarafından ödüllendirilecek. Seni çok mutlu edecek.

30 Aralık 2021 – Pluto ile birlikte Merkür. Bu geçiş düşüncenize, iletişiminize derinlik ve yoğunluk katacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status