Başak Burcu 2021 İş ve Eğitim

Temmuz 2021’in sonunda, astroloji çalışması burç Başak, Mars Başak burcuna girerken geçişi belirtir. Bu, çalışma hayatınızda bir miktar iyileşme sağlar. Şimdiye kadar, ancak, şimdi iş yerinde sahip olduğunuz pozisyona ulaşmak için savaşmak zorundaydınız. Ancak, ayın ilk yarısında yönetimin, arkadaşınızın veya işinizle ilgilenen birinin size söz verdiği, hiçbir şeyi dört gözle beklemeyin. Kafanızı sakin tutun ve 2021’de güvenmeniz gerektiğini unutmayın, esas olarak kendinize. Ama militanlığınızı, çalışkanlığınızı ve umudunuzu kaybetmeyin.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, sadece 2021 Temmuz ayı ve önümüzdeki aylar kariyerinizde ve yönünüzde olumlu bir değişiklik getirecek. Bazı Başak burçları iş değiştirmeyi düşünüyor ve 2021’de zamanın doğru olup olmadığını. Cevap, Ağustos ayında diğer şirketlere ulaşmak ve gayretinizi, kararlılığınızı ve tüm güçlü yönlerinizi göstermek için bolca fırsatınız olacağıdır.

Ağustos ayının sonunda, yönetici gezegeniniz Merkür, güçlü iletişim becerileri ve kişiliğinizin cazibesini profesyonel bir şekilde getirerek Terazi burcunu doldurur. Yani bunun sizin için en iyisi olduğunu düşünüyorsanız, bu dönemde ilerleyebilirsiniz.

Mevcut işlerinde kalanlar için, niteliklerinizi göstermek için negatif enerjileri ve fırsatları temizleme dönemi vardır. 2021’in son 3 ayında omuzlarınıza kaldırabileceğinizden daha fazlasını koydunuz.

Çalışmanızı iyice yaymaya çalışın, böylece aile sorumluluklarını da kovuşturabilir ve dinlenebilirsiniz. Kasım sonu ve Aralık 2021 başında, Başak 2021, Jüpiter’in yararlı etkisiyle durumunuzu yenileyeceği diğer geçişleri anlatıyor.

Büyük işinizin üzerindeki kara bulutlar eriyecek ve yaptığınız işle gurur duymaya başlayacaksınız. Liderliğiniz, iş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız da size saygı duyacaktır. 2021’in sonunda işte başarıya ulaşacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status