Başak Burcu 2021 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Sevgili Başaklar, Astroloji Başak 2021‘in aşk, sağlık, iş veya finans alanında ne öngördüğünü bizimle birlikte öğreneceksiniz. Burcunuz size hangi haberleri getirecek? Başak Burçları 2021 hangi olumlu veya olumsuz anları özetleyecek? Başak 2021’de önceki yıllara göre daha başarılı olacak mı? Başak aşkı bulacak mı? 2021 aşk falı, Başak burcu için neyi öngörüyor?

2021’de Başak burcunuzu etkileyecek bir dizi gezegen hareketi tarafından destekleneceksiniz. Bu açıdan, 2021 sizin için önceki yıllara göre daha başarılı olacak. Oğlak burcundaki Venüs, yılın başından itibaren burcunuzu da etkileyecektir. Siz toprak elementinin etkisi altında olduğunuz için Oğlak burcu sizi tüm olumlu yönlerinizden yararlanmaya ve kendinizi aşmaya teşvik edecektir.

Yılın başında Neptün’ün etkisiyle desteklenen sakin bir dönem hissedeceksiniz, dileklerinizi yerine getirmeniz için sizi cesaretlendirecek. Hak ettiğiniz başarınız bu yıl da devam edecek ve yapma fırsatınız olacak. önemli bir yaşam sorunu hakkında iyi bir karar. 2021’de Başak burcunun kendileri ve çevreleri üzerinde önceki yıllara göre çok daha büyük bir etkisi olacak.

Yıl boyunca her zamanki kadar seçici olmayacak ve etrafınızdaki her küçük şeyden daha fazla keyif alacaksınız. Mayıs ayının ortasından Temmuz 2021’in sonuna kadar Jüpiter gezegeni Balık burcunda kalacak. Başak’lara duygularını ve içsel benliklerini anlama fırsatı vermek Bu dönemde, daha müreffeh bir geleceğe yol açabilecek birçok heyecan verici fırsatla karşılaşacaksınız.

Astroloji aşk falı, duygusal olarak Başakların özellikle kendileriyle bağlantı kurmaya hazırlanmaları gerektiğini söylüyor. Bekar Başaklar ayrıca ruh eşlerini tanıma ve sonunda onlara uygun bir ilişki kurma olasılığına sahip olacaklar. İlişki içinde olan Başaklar, Neptün ve Oğlak burcu ile bağlantılı olarak yapılandırılmış ilişkiye, aile inşasına veya hane halkının gelişimine ve evlilik konsolidasyonuna daha fazla odaklanabilecek.

Nisan 2021’in ortasında, Venüs giriyor. ortak bir öğeye sahip olduğunuz toprak burcu Boğa. Tutkunuzu etkileyecek ve Venüs’ün Boğa ile bu bağlantısı tüm Başak’lara 2021’in tutkulu bir dönemini getirecek. 2021 yılının Haziran ayının başlarında, Plüton’la karşıt olan Mars gezegeni duygularda biraz daha zorlu bir dönem getirecek.

2021, gergin hissedeceğinizi ve ilişkilerde ve aynı zamanda iş hayatınızda gerçekten artan bir gerilimin hayatınızın altını çizebileceğini söylüyor. Yılın ikinci yarısı, belirlenmiş kuralları çiğnemek, rutinin üstesinden gelmek ve aynı zamanda mükemmellik arzunuzu kırmak olacaktır. Yavaş yavaş, 2021’de, her şey beklentilerinize ve arzularınıza tam olarak uymasa bile, yine de sizin için yararlı olabileceğini göreceksiniz. Başak burcu 2021 ayrıca aile üyelerinizin duygularını, ihtiyaçlarını ve duygularını daha iyi anlayacağınızı ve hayat arkadaşınızla daha yakından bağlantı kuracağınızı vaat ediyor. Duygularınız 2021’de derinleşecek.

Başak Burcu 2021 Pozitif – Olumlu Tahminleri

Astroloji burçları Başak 2021’e göre, 2021’in birkaç ayı Başaklar için olumlu olacak. Başak, yeni arkadaşlıklar bekliyor ve mevcut ilişkileri güçlendiriyor. Belki de en olumlu değişiklik, başkalarının duygularını anlamak, ama aynı zamanda Başakları yaşamdaki mükemmellik ihtiyacından kurtarmaktır.

Başak’ın başlangıçta olumsuz olarak algılayacağı daha küçük kaos, yavaş yavaş her Başak’ın yaşamı üzerinde olumlu etkilere dönüşecektir. Böylelikle Başak burcu, işler tam olarak istediği gibi gitmese de, bu değişikliklerin yine de hayatlarını olumlu yönde etkilediğini anlayacak. Başak, yıl boyunca canlılıkla çevrili olacak. Belki de Ay’ın Başak burcunu etkileyeceği birkaç gün içinde Başak her zamankinden daha fazla enerji bekleyebilir.

2021 yılı, Başak’ı bekleyen zihinsel dengenin altını çizen Başak için gerçekten olumlu bir yıl olacak. Duygularınızın daha fazla farkında olacaksınız ve ayrıca hayır işleri de yapmanız gerekecek, Aşk burçları Başak burcunun altını çiziyor. Başkalarına yardım etmek bu yıl sizin için çok önemli olacak ve dünyayı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Başaklar, mahallede gözlemledikleri ve bazen olumsuz olabilecekleri şeyleri ve ilişkileri kabul edebilecekler

 Bu yıl Başak burcunun duygularını etkileyen unsurların etkisi altında, etrafındaki dünyayı derinlemesine anlayabilecek. Yılın ilk yarısından bu yana, Mars size sağlığınız üzerinde olumlu bir etkisi olacak çok fazla enerji getiriyor. Böylelikle Başak burcu, ışıltılı ve sevgi dolu enerji tarafından teşvik edilen başkalarına yardım etmeye daha fazla odaklanabilecektir. Özellikle yılın ilk yarısında. Ancak yılın ikinci yarısı da bazı uyarılar getiriyor.

Başak Burcu 2021 Negatif – Olumsuz Tahminleri

Yılın ikinci yarısı, özellikle her Başak burcunun sağlığı açısından dikkatli olmaya adanmış olacak. Sağlık sorunları sizi bekliyor ve seyahat etmek ya da risk almak sadece onları artıracak, Başak burcu 2021’i teşvik ediyor. Açık hava etkinlikleri 2021 boyunca sizin için çok uygundur, ancak sağlığınızı riske atmamak için belirli kurallara uymalısınız. Özellikle seyahat veya işle ilgili yaralanma riski altındasınız.

Aşkta gerçek mükemmelliği arayacaksınız ve bu nedenle zaman zaman kendinizi tatminsiz hissedebilirsiniz. Ancak, bu an başkalarının ve kendinizin de eksikliklerini anlamak için çok önemli olacaktır. Başak, bir özeleştiri değil, aynı zamanda kendini geliştirme dönemini de bekliyor. Bekar Başaklar, duygularıyla dalgalanacak çalkantılı dönemlerle uğraşmak zorunda kalacaklar. Başak burçlarına göre bazı Başak burçları geçmişin şeytanlarıyla da uğraşmak ve onlarla yıllardır yaşadıkları sorunla yüzleşmek zorunda kalacak.

Yılın ortasında Başak, enerjide bir düşüş yaşayacak ve bazı Başak burçları depresyondan bile rahatsız olabilir. Yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir şirkette bu durumların üstesinden geleceksiniz. Her neyse, 2021 yılı Başaklar için oldukça olumlu geçecek ve bazı zor dönemleri aştıklarında 2021 yılı boyunca doğru yoldaki yönün tadını çıkarabileceklerini söylüyor burcunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status