Rüyada Baş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada baş görmek, yöneticilik olarak yorumlanır. Rüyada başını gören kişi bir gruba yöneticilik yapabilir. İş ortamında bazı sorumluluklar size verilebilir. Okulda hazırlanacak bir proje için siz başkan seçilebilirsiniz. Bazı derneklere üye olabilirsiniz. Dernek başkanı olabilirsiniz. Rüyada baş gören kişi yöneticilik yapacaktır ve başarılı olacaktır. Doğru stratejiyle güzel çözümler bulabilirsiniz ve takdir görebilirsiniz.

Rüyada Baş Ağrıması

Düşmana gelip gelme anlamına gelir. Size zarar vermek isteyen kişileri fark edip gereken önlemleri alacaksınız. Onların planlarını suya düşüreceksiniz. Rüyada başının ağrıdığını gören kişi düşmanla laf dalaşına girebilirsiniz. Güç savaşlarının söz konusu olduğu bir döneme işaret eder.

Rüyada Başını Büyük Görmek

Rüyayı gören kişi şifa bulacaktır ve ömrünü uzatacaktır. Rüyada başının büyük olduğunu gören bazı hastalıklarından kurtulacaktır. Tedavi sürecinde olan birisi bu dönemde hastalığını yenecektir. Kullanılan ilaçlar olumlu sonuç verecektir. Baş gören bir kişi, hayatında güçlü kişiliği ile tanınır. Aynı zamanda, baş; akıl, ilim, bilim, fen ve yüksek erdemin sembolüdür.

Genellikle sağlık ile ilgili konularda yorumlansa da baş, iş hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerin de göstergesi olabilir. Çoğu zaman hastaların iyileşeceğine, sağlıklı olan kişilerin ise küçük rahatsızlıklar geçirebileceğine yorulur.

Bu rüyayı gören kişinin bir iş yaparken defalarca düşünerek hareket ettiği söylenir. Rüya sahibi genellikle, dikkatli, işine çok büyük bir önem veren, titiz, akıl üstünlüğüne inanan ve mantık doğrultusunda adımlarını atan kişi olduğu söylenir.

Rüyada Kopmuş Baş Görmek

Her zaman için kötüye yorulur. Rüya sahibinin çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına ve birçok kişi ile kanlı bıçaklı duruma geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hem sosyal çevresinde hem de hane içinde sorunlar ile karşı karşıya kalarak bir çıkmaza düşeceğine delalet eder. Bu sebepten rüya sahibinin birçok kişi ile bağlarını koparacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başının Dertte Olduğunu Görmek

Etrafınızda kendinize yakın tuttuğunuz art niyetleri kişiler yüzünden zor zamanlar geçireceğinize, vefasızlıklarla karşılaşacağınıza, maddi olarak sıkışacağınıza, bazı ilişkilerinizde bitişler yaşayabileceğinize, beklenmedik aksilikler yüzünden hayatınızın sekteye uğrayabileceğine işarettir.

Karşılaşılan bu olumsuzluklardan sonra önemli dersler alacağınıza, daha dikkatli bir tavır sergileyeceğinize ve kısa zamanda bu gidişatın son bulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada baş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status