Rüyada Barikat Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada barikat görmek, büyük sıkıntılarla karşılaşacağınızı gösterir. Önünüze engeller koymak isteyen, başarılarınızı kısıtlamak için çalışan insanlar demektir.

Kötü insanlarla aynı ortamda bulunacak ancak arkanızdan sizin için planladıkları kötülükleri bir süre fark edemeyeceksiniz. Çok yakınızda olup sizin için kötülük planlayan insanlara dalalet eder. Tehlike altında olduğunuzu ancak bunu fark edemediğinizi gösterir.

Yanlış insanlara güvendiğinizin göstergesidir. Size uygun olmayan ortamlarda çalışmak zorunda kalacağınıza dalalettir. Uzmanlık alanınız olmayan işlerle ilgilenip zarar göreceğinize işaret eder. Hiç beklemediğiniz insanlardan kötülük görmek demektir.

Rüyada Barikat Kurmak

Beklemediğiniz anlarda beklemediğiniz büyüklükte engellerle karşılaşacağınızın habercisidir. Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz bir anda karşınıza çıkan sorunlar hızınızın kesilmesine ve başarılarınızın bir süre duraksamasına neden olacak. Yardım beklediğiniz insanların size yüz çevireceği anlamına da gelmektedir.

Eğer aşılamayacak büyüklükteyse karşınıza çıkan engelleri aşmak için yakınlarınıza ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir. Sizin değil de tanıdığınız bir başkasının önünde görünüyorsa yakın bir zaman içinde bir tanıdığınızın sizden borç para isteyeceği şeklinde yorumlanır. Çok büyük ise sizden istenecek borç da o oranda büyük olacaktır.

Rüyada Polis Barikatı Görmek

Çok büyük zorluklar anlamına gelir. Sıkıntılarla dolu zamanların ardından çıkılacak ferahlık demektir. İş yerinde yaşayacağınız büyük sıkıntılar nedeniyle istifa edebileceğinizi gösterir. Altından kalkamayacağınız maddi sıkıntılara gireceksiniz demektir. Geri ödenemeyen borçlara dalalet eder. Çok fazla borç alıp hepsini ödeyecek kadar ömre sahip olamamak demektir.

Rüyada barikat görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status