Rüyada Bando Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bando görmek, çok üzücü bir olay yaşayacağınıza dalalet eder. Sıkıntılı ve yorgunluk bir dönem sizi bekliyor demektir.

Birçok kişinin çeşitli müzik aletleri çaldığını görmek ölüm haberi almaya dalalet eder. İçinde tanıdığınız insanlar da müzik aletleri çalıyorsa yakınlarınızdan birinden ölüm haberi alacağınız anlamına gelir. Tanımadığınız insanların bu takımı oluşturduğunu görmek ise uzak bir akrabanızdan ya da uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan gelecek ölüm haberine dalalet eder.

Rüyada Bando Dinlemek

Eğer sessizce yerinde duruyorsa farklı insanlarla tanışmaya ve bu insanların bazılarından gelecek kötülüğe dalalet eder. Çocuklardan oluşuyorsa birçok çocuğunuzun olacağına ancak bir kısmını kaybedeceğinize, bir kısmının ise hayırsız olacağına dalalet eder.

Sadece yürüyen ancak müzik çalmıyorsa sakin bir hayat geçireceğinize ancak yalnız kalacağınıza, bir yuva kurup geniş bir aile edinemeyeceğinize dalalettir. Müzik çalarak hızla ilerliyorsa hayatınızda bir anda çok kötü gelişmelerin yaşanacağına ve ne olup bittiğini anlayamadan her şeyinizi kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada Bando Takımı Kurmak

Genel olarak olumsuz bir biçimde yorumlanır. Yüksek sesli müzikle hareket ediyorsa yakın çevrenizden birinin ani ölümü şeklinde yorumlanır. Son zamanlarda büyük hastalıklar geçirmiş olan bir yakınınızın hayatını kaybedeceği anlamına gelir. Hiçbir sorunu yokken bir anda sağlık problemleriyle boğuşmaya başlayan aile fertlerinin habercisidir. Hastanelerde uzun vakit geçirmeye, büyük acılar yaşamaya ancak bir süre sonra rutin hayata geri dönmeye dalalet eder.

Rüyada bando görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status