Rüyada Balina Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada balina görmek, dost gibi görünen düşman olarak yorumlanır. Rüyada balina gören kişi hiç ummadığı birisinden düşmanlık görebilir. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın gerçekten dost olup olmadığını göre dönemindesiniz. Rüyada balina gören kişi bu dönemde dostlarının sevgisini ve samimiyetini sorgulayabilir. Siz de objektif olarak bu dönemde arkadaşlarınızı sorgulayın, sınavı geçen sizin gerçek dostunuz olarak kalacaktır.

Rüyada Balina Yavrusu Görmek

Hırsız anlamına gelir. Bu sadece maddi kayıp olarak algılanmamalıdır. Rüyasında balina gören kişi maddi ve manevi kayıplar yaşayabilir. Hiç ummadığı kişiden üzülebilir ve kırılabilir.  Kalbinizin kırılacağı bir dönem olabilir. Güvendiğiniz bir kişi tarafından üzülebilirsiniz. Gerçek dostlukları, gerçek sevgileri sorguladığınız bir döneme işaret ediyor. Siz de bu dönemi doğru ve samimi duygularla çözmeye çalışın.

Rüyada Balina Avlamak

Düşmanın yakınlığı anlamına gelir. Rüyada balinanın kendisini ısırdığını gören kişi birinden düşmanlık görecektir. Çok yakınındaki birisi onun planlarını alt üst edecektir. Kötü enerjisi olan kişilerden uzaklaşmaya çalışın. Sizin enerjinizi düşüren kişileri önemsemeyin. Dikkatli olmayı işaret ediyor. Çevrenizdeki gerçek dostlukları anlama zamanı.

Rüyada Balina İle Yüzmek

Size yakınlaşmak isteyen iyi niyetli görünüp aslında içinde fesatlık bulunan kişilerin göstergesidir. Uzaktan ve sadece yüzerken görüldüğü zaman zor günleri atlatmak üzere olduğunuzu gösterir. Fakat balinanın size ya da bir başkasına zarar verdiğini ve bunun sonucunda da kanların aktığını görme, bela ve sıkıntılı günlerin sizi beklediğini gösterir.

Rüyada balina görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status