Balık Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

Aylık balık burcu yorumunuzda bu ay birikimlerinde ve tutabilirler. Nisan ayının 16’sına kadar, Merkür gezegeni iletişim, konuşma ve zeka alanında yavaşlama modunda olacak. Bu hareket finans, öz değer ve konuşma, iletişim alanlarını tetikliyor. Yaptığınız konuşma ve çalışmalarınızla daha çok ilgilenmeniz gerekiyor. Projeleriniz biraz gecikebilir, ancak Nisan 16’dan sonra bu alandaki ilerlemeye şahit olacaksınız. Mali konular Nisan ikinci haftaya kadar devam edebilir ve bundan sonra bununla ilgili farklı çözümler alabilirsiniz. O zamana kadar finans ve yatırımlarla ilgili herhangi bir risk almamalısınız. Kazançlarında sürpriz bir değişiklik yaşamayarak, ay genelinde maddi kaynaklarını sabit Daha iyi bir finansal veya kariyer planı için araştırma yapmak açısından iyi bir zaman.

2018 yılının Nisan ayında balık burçları Mars, toplu projeler, grup çalışmaları, uzun vadeli çağrışımlar, kazanç ve ortaklıklar alanında olacak. Bu gezegen tüm ay boyunca bu alanlarda kalacak. Yani, yeni sosyal gruplar ya da çalışma ekibine katılmak için yeni fırsatlar olacak. Merkür Nisan ayı 16’dan sonra doğrudan hareketlerine başlamasından sonra bu fırsatlar güçlü olacaktır. Mevcut arkadaşlıklar ve sosyal çevrede görünür değişikliklere şahit olacaksınız. Yeni uzun vadeli projeler ve planlar da olacak. Yani, bu uzun vadeli yeni bir girişim için iyi bir zaman. Yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz.

Güneş kısa geziler, kısa kurslar, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji, elektronik ve yazı alanına büyük ölçüde enerji verecek. Yazma ve iletişim becerileri olan projeler için bu sizin için yeni bir başlangıç olacaktır. Mevcut projelerde gerekli ayarlamaları yapmak zorunda kalacaksınız.

İletişim becerilerine sahip pek çok proje olacak. Kardeşler de bu ayın önemli bir parçası olacak. Kısa seyahatler ve teknik cihazlarla yakın etkileşim de görülmektedir. Kısa görüşmelere de gidilebilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insanla kısa tatil planları yapmanız olasıdır. Birlikte yeni yerler görebilir ve bir süre farklı bir yerde yaşamanız gerekebilir.

Nisan ayının son haftasında, Venüs, kişisel yaşam ve aile alanında önemli bir adım atacak. O andan itibaren, gayrimenkul fırsatları, aile toplantıları ve mobilya gibi evde önemli etkinliklere sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status