Balık Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık balık burcu yorumunuzda bu ay iş planlarınızda bir takım ertelemeler ve aksilikler olabilir. Belki bazı plan ve projeler zamanlandığı gibi gerçekleşmeyebilir ve bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Bu ay iş yükünüz de azalabilir. Özellikle 2 Mart tarihinde meydana gelecek olan dolunay eş, evlilik, anlaşmalar, sözleşmeler ve açık düşmanlar gibi konularda öne çıkıyor. Bu ay boyunca, bire bir ilişkilere odaklanacaksınız. Kişisel ilişkilerinizle uğraştığınızda sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Tartışmak yerine yapıcı olmanız ve sakinliği korumanız gerekiyor. Dolunay tamamlamaları gösterir. Dolayısıyla, ilişkilerinizle ilgili bazı karmaşık konularla uğraşmanız gerekecek. Bunların üstesinden gelebileceksiniz.

2018 yılının Mart ayında balık burçları mesleki ilişki ile ilgili bazı endişeler olabilir. Bu ay fırsatlar çıkabilir ve tartışmalar da söz konusu olabilir. İş bağlantılarını güçlendirmek için iyi bir zamandır. Yeni bir ticaret anlaşmasına ihtiyacınız olabilir. Lütfen ortaklarımıza sabırlı davranmaya çalışın. Kariyer alanınız da bazı zorluklara karşı sabırlı olup azmi elden bırakmayın. Hiçbir şey hevesinizi kırmasın. Bu ay dikkatli hareket etmenin vakti. İş yerinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Merkür ve Venüs para, öz değer, aile, konuşma ve maddi varlıklarla alanında ilerleyecek. Bu da yeni iş projeleri için çok iyi bir zamandır. Aynı anda masraflarınız olabilir ve ek masraflar bütçenizi etkileyebilir. Lütfen, aksi halde harcamalarınızı kontrollü yapmaya çalışın. Yüksek meblağ harcamalar yapmak ya da borca girmek gelecek aylar için biraz riskli olabilir.

Bu ay yeteneklerinizi de geliştirmek için de güzel bir zamandır. Aile içinde bir takım tartışmalar olacak. Dostlarınızla da tartışabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanı dinlemeye ve onu suçlamadan önce gerçeği öğrenmeye dikkat edin. İlişkinizde iki taraf da bir konuda strese girebilir ve bu yüzden kavga edilebilir. Bekar olanlar ise tanışacakları insanla bir süre dost kalabilirler.

Merkür yavaşlama moduna bu ayın son haftasından başlayacak. Merkür iletişimi belirttiğinden, başkaları ile iletişim konusunda çok dikkatli olmalısınız. Ailenin içinde tartışma riski vardır. Lütfen maliyetleri ve masrafları azaltmaya çalışarak bütçenizi kontrol edin. Bu ay araştırma ve incelemeler için iyi bir zamandır. Yeni bir kursa yazılabilir ve sertifikalar alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status