Balık Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

Aylık balık burcu yorumunuzda bu ay üçüncü eviniz güçlü bir dolunayla tamamen tetiklenecek. Bu da kısa geziler, kısa dersler ve kurslar, eğitim, kardeşlerle vakit geçirmek, medya, teknoloji, elektronik ve yazı yazmak gibi konuları gündeme getirecek. Yazma ve düzenleme becerilerinizle bazı projeleri tamamlayabilirsiniz. Bu ay iletişim yönünüz kuvvetli olacak. Özellikle iletişim kaynaklarını doğru kullanma yönünde beceriniz artabilir. Bir sürü kişi ile iletişim kurmak ise dikkatinizi dağıtabilir ve kafanızı karıştırabilir. Kardeşleriniz hakkında bazı endişelere düşebilirsiniz. Kısa geziler ve çalışmalar da görülüyor.

2017 yılının Kasım ayında balık burçları Merkür etkisiyle kariyer, sosyal statü, patronlar, yetki ve hırsların 10.evine taşınacaklar. Satürn de bu evde olduğu için; işinizde ve sosyal statünüzde dikkatli olmalısınız. Patronlarınızın farklı önerileri olabilir. İletişimle ilgili alanlardan gelen fırsatlar ortaya çıkacaktır. Görüşmeler ve röportajlar da olabilir. Yeni sorumluluklar da mümkündür.

Bu ay 9.evinizde yabancı ülkelere seyahatler, dış ilişkiler, yüksek öğrenim, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefe konularına fazlasıyla odaklanacaksınız. Yabancı geziler ve daha yüksek çalışmalar görülüyor.

Yüksek çalışmalar bu geçişin bir parçası olacaktır. İlahi bilimlerle ilgili araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Uluslararası bir toplulukla etkileşim kuracaksınız. Kariyerle ilgili eğitimler ve yaratıcı projeler de görülüyor.

Balık Burcu Kasım 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

3 Kasım‘da güneş, merhamet edici Neptün’le buluşarak sizi hayal kırıklığına uğratan pasiflik durumuna getiriyor. Yargılayıcı tip siz değilsiniz, bu nedenle partnerinizi yönetmek olası değildir. Sevdiğiniz insana kendi isteklerinizi kabullendirmek bu ay zor olabilir. On altıncı Venüs-Neptün üçgeninde güzelliğe ve maneviyata güçlü bir çizgi var ve seçtiğiniz rota muhtemelen ilerici ve aşırı çekici olacak. Karşı cinsi etkileyebileceksiniz. Özgür ruh tipleri asla kötü duygulara neden olmak anlamına gelmez, ancak zarar görebilirsiniz. 28 Kasım‘da Merkür-Satürn’ün birleşmesinde ruh haliniz bir anda yükselirken, kontrol edemediğiniz şeylerle ilgili endişelenmek size asla yardımcı olmaz. Romantizmin duygunuz artabilir.

Balık Burcu Kasım 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

3 Kasım’da iletişim dolu dolunayla etkileyici bir anlaşma yapabileceksiniz. İş hayatında yapılan ikili görüşmeler iyi sonuçlar verebilir. 11 Kasım‘da Satürn’ün bağımsız Uranüs’ü başarıyla tamamladığında kariyerinizde yeni profesyonelliğe ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bu ay, ek bir işe başlamak ve ek kazanç sağlamak için ideal bir zamandır. 16 Kasım‘da, Venüs’ü zenginleştiren, egemen gezegeniniz olan Neptün etkisi altında olacaksınız. Bir iş gezisine çıkmak son derece karlı sonuçlar ortaya çıkarabilir. 18 Kasım‘daki yeni ay, yurtdışı projesi ile ilgili bağlantı kurma gereksinimini de ayrıca vurguluyor. Şimdiye kadar yurtdışında yaşamak ve çalışmak gibi planlarınız varsa, Kasım 2017‘de bunu yapmak için şansınız olabilir.

Balık Burcu Kasım 2017 Para Yorumu

Biri iletişim becerilerinizi geliştirmenizi isteyebilir. Böylece kendi becerilerinizi ortaya koyma şansı elde edebilirsiniz. Başkalarına sözünüzü geçirmek ve onlar üzerinde kontrol kurmak zorunda değilsiniz. İş yeriniz, yaratıcılığınızı ve insanlar becerilerinizi kullanarak yaptıklarınızı onlara gösterebileceğiniz yerdir. Ek kazanç sağlayacağınız yeni bir iş kapısı karşınıza çıkabilir. Ancak mevcut harcamalarınızı kontrollü yapmalısınız.

Balık Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

Sağlık gezegeniniz güneş seyahat bölgenize 21 Kasım‘a kadar geçer ve kısa bir mola veya daha uzun bir tatile çıkmak sağlığınıza iyi gelebilir. Buna ek olarak, bir yaşam koçunun veya kişisel antrenörün hizmetleri, kendinize olan güveni ve inancınızı geri yükleyebilir ve büyük bir fark yaratabilir. Sonunda size istediğiniz sonuç getiren bir egzersiz veya diyet stratejisi benimsemenizi sağlayabilir. Sağlığınız, mevcut sağlık sorunlarınız hakkında fayda sağlayacak yeni bir perspektiften bakacaksınız. Sağlığınız için yeni bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bu ay konfordan uzak durabilir, yoğun olabilirsiniz. Fiziki yorgunluk olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status