Balık Burcu Haftalık Yorumu 22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020

Haftalık balık burcu yorumunda bu hafta, Pazartesi ve Salı birçok şey için mükemmel bir zamandır, çünkü hemen hemen herkesle iyi ilişkilerin tadını çıkarmalısınız. Artan özgüven, çekiciliği ve popülerlik, suçluluk veya olumsuz karma hakkında hiçbir endişe duymadan dilerseniz kendi yararınıza kullanılabilirsiniz. İnsanlar sizin farkınıza varırlar ve övgüler işitilir.

Bu hafta birinden önemli bir iyilik istemek veya bankadan kredi istemek için iyi bir zamandır. Kırık bir ilişkiyi düzeltebilir veya anlaşmazlıklara barışçıl bir çözüm bulabilirsiniz. Küs olduğunuz biri ile barışmanız olasıdır.

Balık Haftalık Burç 22-28 Haziran 2020

Çarşamba-Pazar günleri artan güç ve etki olumlu değişim ve başarı getirir. Manevi ve kişisel gelişim, zenginlik ve kariyer gelişimi mümkündür. Hayatınızdaki bir şeyi düzeltmek için güçlü bir dürtü, tam da bunu yapma fırsatı ile çakışacaktır.

Bu hafta akışa devam edin ve önünüzde açılan fırsatlardan tam olarak yararlanın. İnsanları ortak fayda için birlikte çalışmaya teşvik edebilir veya motive edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status