Balık Burcu Haftalık Yorumu 21 Eylül 2020 – 27 Eylül 2020

Haftalık balık burcu yorumunda bu hafta, aşk ilişkilerinizde hoş bir refah sizi bekliyor. Her şey yolunda gidecek ve partnerinizle bir süredir birlikte olsanız bile, sizi hoş bir şekilde şaşırtacaklar. Sosyal geziler ve alışveriş de gerçek bir tatmin getirmelidir. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeyi satın almayı seçin. Bu arada, yaptığınız sıkı çalışmadan zevk alma zamanı.

Bugün bir kazı kazan kartı satın alın. Size çok güzel bir galibiyet getirebilir ve sizi memnun eder.

Mülkünüzü gelecek için sağlamayı ve ayrıca işinizi ve dairenizi sağlamayı unutmayın. İş yerinde güvenilir olacaksınız ve yönetim bunu takdir edecek.

Balık Haftalık Burç 21-27 Eylül 2020

Aşk: Partnerinizle hangi yöne gideceğinize karar veremiyorsanız, onunla konuşmanız gerekir. Ancak Venüs’ün etkisi altında, tepkilerinin bazıları her zamankinden daha tutkulu olabilir. Eşiniz yoksa, üzüntünüz ve yalnızlığınız için endişelenmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Sağlık: Doktorunuz sizi uzun süredir görmediyse, önleyici bir check-up yaptırmanın zamanı gelmiştir. Kendinize iyi bakın çünkü sorunları incelemek yetişecektir.

İş ve Para: Finans alanında fırsatlarınızı genişletin. Daha iyi bir iş veya kazanç elde etme olasılıkları hakkında bilgi edinin. İş yerinde zor görevleriniz var. Terfi için gereken her şeyi yaparsan.

Ayrıca Bakınız: 2021 Balık Burcu Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status