Balık Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık balık burcu yorumunda bu hafta iletişim, teknoloji ve konuşma gezegeni olan Merkür, para, öz-değer, aile, konuşma ve maddi varlıklar alanında yavaşlama modunda ilerliyor. Bu, finansal istikrarınız için çok önemli bir fırsat. Maliyelerinizde bazı dalgalanmalar bulabilirsiniz, ancak bu geçici bir aşamadır. Mali durumunuzu dengelemek için yarı zamanlı projeler aramalısınız. Bu, paranızla risk almak için iyi bir zaman değil. Maliyenle ilgilenmelisin. Kariyer sektörünüz de aktif, bu yüzden işinizi geliştirmeye çalışmalısınız.

Venüs kısa geziler, kısa kurslar, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji, elektronik ve yazı işleri alanından geçiyor. Bu, yazma ve düzenleme becerilerinizle yeni projelere başlamak için çok güzel bir zamandır. Satış ve medya ile ilgili fırsatlar da görülmektedir. Sevdiğiniz insanlar ve kardeşleriniz ile iyi vakit geçireceksiniz. Yeni elektronik cihazlar alma şansı var. Kısa geziler ve kısa projeler de ortaya çıkabilir.

Güneş aynı zamanda iletişim alanından geçiyor ve finans ve ortaklıklar için harekete geçirecek. Mali mücadelelerden daha fazlası, duygusal mücadeleler için şans var. Lütfen ortaklarınızla açık olun. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın beklentilerini anlamaya çalışın.

Ayrıca bazı karışıklık var. Böylece, bu kişisel ve profesyonel ortaklarla duygusal anlayış ve iletişim iyi bir zamandır. Finansal sorunlarınızı çözmeyi deneyeceksiniz. Birisi size bir de mali yardım sunabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status