Balık Burcu Haftalık Yorumu 12 Mart 2018 – 18 Mart 2018

Haftalık balık burcu yorumunda bu hafta toplu projeler, grup çalışmaları, uzun vadeli çağrışımlar üzerine yoğun zaman harcanabilir. Bu sizin için çok iyi bir yerleşimdir ve planlarınızla ilgili birçok şey yapabilirsiniz. Yeni uzun vadeli projeler için plan yapacaksınız. Mevcut uzun vadeli projelerde de bazı karışıklıklar ya da tartışmalar olabilir. Yeni takım üyeleri ortaya çıkabilir. Bu hafta benzer düşünen insanları bulmak ve onlarla ortak bir amaç için çalışmak için iyi bir zamandır. Hayırseverlik programlarıyla bile ilgilenebilirsiniz.

Pazartesiden perşembeye kadar zirveye ulaşan şanslı bir dönem olacak. Büyüme fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak için yüksek enerji, coşkunuzu ve özgüveninizi kullanın. Fırsatlar kişisel, manevi ve maddi gelişim şeklinde olabilir. Toplam net değerinizi, memnuniyet düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracak finansal kazançlar mümkündür. Kişisel ve ruhsal büyüme de çalışmalar ve seyahat yoluyla gelebilir. Bu hafta az ya da hiç direnç olmaması gerektiği için hedeflerinizde ilerlemek için ideal bir zamandır.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, balık burcundaki yeni ay ile birlikte yeni başlangıçlar olabilir. Çünkü bir döngünün sonunu ve diğerinin başlangıcını temsil eder. Bu hafta sonu taze bir başlangıç yapması ve hayatında yeni bir sayfa çevirmesi veya yeni bir proje başlatması için mükemmel bir zamandır. Ayrıca, ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayabilirsiniz. İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın. Şans cesur olandan yanadır.

Yeni ay, kendini, perspektifi, hırsları, bedeni ve kişiliği için balık burcunu ödüllendirecek. Ruhsal, fiziksel ve duygusal bir şekilde bir yenilenme arayışında olacaksınız. Yeni değişiklikler kişisel hayatınıza gelecek. Daha görünür olmak istersiniz ve başkalarının size örnek olarak bakmasını istersiniz. İlişkilerde de değişiklikler olacak. Yeni insanlar size gelebilir.

Bu hafta sağlığınızı ve canlılığınızı iyileştirmek için iyi bir zamandır. Kişisel ve profesyonel yaşamınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Balık burcu aşk hayatında bu hafta yeni bir ilişkiye başlayabilir, ya da birinden hoşlanabilir. Bir ilişkinin temelleri atılabilir. İlişkisi olanlar da ilişkilerinde yeni döneme giriyorlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status